Špecialista/tka predaja - očná optika

Galaxy Optical Services Limited

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
1.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardný fix + motivačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MOJOU ÚLOHOU JE: poskytovať prvotriedne služby zákazníkom, doplňovať tovar, vykonávať činnosti na pokladni. Chrániť tovar pred poškodením, znehodnotením a krádežou.

Poskytujem prvotriedne služby zákazníkom, svojmu týmu a úseku/oddeleniu:
-Asistujem v prevádzke, objednanie k odbornému vyšetreniu, dokončenie objednávky tovaru podľa požiadaviek zákazníka.
-Zabezpečujem, aby zdravotné záznamy zákazníkov boli prehľadné a čitateľné.
-Počas obsluhy zákazníkov uplatňujem princípy aktívneho predaja, som ukážkou profesionálneho prístupu.
-Dodržiavam pravidlá 3P (pozdrav, ponúkni pomoc, poďakuj)
-So zákazníkmi i zamestnancami jednám taktne, pomáham pri riešení ich pripomienok.

Vytváram to najlepšie prostredie pre zákazníka:
-Triedim informácie do interného evidenčného systému.
-Zabezpečujem dvíhanie telefónov, prijímam rezervácie, vypĺňam a dokončujem potrebnú administratívu
-Dopĺňam a vystavujem tovar podľa pokynov nadriadeného pracovníka.
-Garantujem správne ceny, vykonávam výmenu etikiet a overujem ceny na predajnej ploche optiky.
-Vykonávam priebežné inventúry a plním plán kontroly zásob.
-Umiestňujem na vybraný tovar/produkty, ktoré to vyžadujú, ochranné prvky.
-Robím inkaso hotovosti v EUR či v inej mene, peňažných poukážkach alebo platobnými kartami.
-Predpísaným spôsobom overujem platnosť bankoviek, peňažných poukážok a kupónov.
-Pri platbe kartou kontrolujem ochranné prvky a oprávnenosť zákazníka podľa platných pokynov.
-Hospodárne nakladám s obalovým materiálom a minimalizujem režijné náklady na pracovisku.
-Správne používam zariadenie na pracovisku a predchádzam jeho poškodeniu.
-Dodržiavam predpisy týkajúce sa hygieny, ochrany zdravia, bezpečnosti práce a obliekania.
-Dodržiavam riadnu evidenciu pracovnej doby na dochádzkových termináloch, riadne hlásim absenciu.
-O svojej práci zachovávam mlčanlivosť a chovám sa diskrétne.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis, motivačný list a fotografiu + súhlas na spracovanie osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

-Tovaroznalectvo
-Vratky a reklamácie
-Štandardy a princípy vystavovania tovaru
-Jednanie so zákazníkmi
-Vzdelanie v obore očná optika nie je podmienkou

Future Vision je retailovou súčasťou rodiny spoločnosti Galaxy Optical Services. So svojou dlho trvajúcou a stabilnou históriou na trhu očnej optiky vo Veľkej Británii prináša bohaté skúsenosti vo všetkých oblastiach starostlivosti o zákazníka. Future Vision je právom hrdá na to, že ponúka svojím zákazníkom služby najvyššej kvality s použitím najnovších technológii, ktoré sú na trhu dostupné. Všetci pracovníci Future Vision sú profesionálne zaškolení a nadšení ponúkať naším klientom najvhodnejší produkt za najvýhodnejšiu cenu. Future Vision ponúka výhradne produkty najvyššej kvality, jednoduchú a zrozumiteľnú cenovú ponuku a zároveň prináša mix medzinárodných dizajnérskych a módnych štýlov svojím zákazníkom za najvýhodnejšie ceny na trhu. Future Vision aktuálne expanduje a hľadá vysoko motivovaných ľudí plných entuziazmu, ktorí sa pripoja k nášmu tímu.

www.futurevisioneu.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2700685  Dátum zverejnenia: 23.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardný fix + motivačná zložka