Bezpečnostný technik a technik PO

GAJOS, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon činností technika BOZP a zároveň technika požiarnej ochrany v zazmluvnených spoločnostiach. Hlavnou činnosťou technika je:
-vypracovávanie a vedenie dokumentácie BOZP a PO
-vykonávanie školení v zmluvných spoločnostiach v uvedených oblastiach
-vykonávanie kontrol, previerok a auditov v spoločnostiach
-vyšetrovanie pracovných úrazov
-zastupovanie spoločností pri kontrole štátnymi orgánmi v zmysle platných predpisov v danej oblasti

-práca v dynamicky rastúcej spoločnosti
-stabilné pracovné miesto s dlhodobou perspektívou
-bohatý sociálny program

V prípade splnených požiadaviek a záujmu pracovať v našej spoločnosti, posielajte žiadosť o zamestnanie,štrukturovaný životopis, a súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov na gajos@gajos.sk alebo prostredníctvom www.profesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme platné osvedčenia o spôsobilosti na výkon týchto funkcií:
- bezpečnostný technik - osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 23 zák.č.124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci, v znení neskorších predpisov
- Technik PO - osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 11 zák.č.314/2001 Z.z. o ochrane pred požiarmi a § 35 zák.č.121/2002 Z.z. o požiarnej prevencii, v znení neskorších predpisov
- lektorské minimum, alebo doplnkové pedagogické štúdium
Okrem osvedčení o odbornej spôsobilosti požadujeme, flexibilitu, pracovné nasadenie

Komplexné zabezpečenie služieb v oblasti ochrany pred požiarmi a bezpečnosti práce. Predaj a servis požiarnotechnických zariadení,
Pracovná zdravotná služba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

M.Pišúta 4022
031 01 Liptovský Mikuláš

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriel Šimko
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 991362   Dátum zverejnenia: 29.11.2016