Ekonóm, hlavný účtovník

GAJOS, s.r.o.

Miesto práce
M.Pišúta 4022, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
1.1.2016
Mzdové podmienky (brutto)
DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie kompletného podvojného účtovníctva v súlade s platnými zákonmi
- účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, miezd a interných dokladov (poistenie, úvery, leasing)
- Príprava prevodných príkazov, kontakt s bankou, príprava potrebných dokumentov pre banky, kontrola bankových výpisov, účtovanie bankových dokladov.
- vedenie pokladne, spracovávanie pokladničných dokladov, účtovanie služobných ciest, stravných lístkov
- oceňovanie, evidencia a účtovanie majetku
- spracovanie daňového priznania k dani z príjmu právnických osôb, k dani z mot. vozidiel, daňové priznanie DPH, kontrolný výkaz k DPH
- zodpovednosť za včasnú úhradu všetkých daní
- spracovanie a kontrola mesačných/ročných závierok
- sledovanie a aplikovanie daňových zákonov
- tvorba vnútropodnikových smerníc a ich kontrola
- zodpovednosť za inventarizáciu majetku a záväzkov
- analyzuje ekonomickú situáciu spoločnosti, informuje konateľa spoločnosti

- práca v dynamicky rastúcej spoločnosti
- stabilné pracovné miesto s dlhodobou perspektívou
- bohatý sociálny program

V prípade záujmu pracovať v našej spoločnosti, posielajte žiadosti o zamestnanie, štrukturovaný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na [email protected], alebo prostredníctvom www.profesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor

Ostatné znalosti

Strojopis - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert

zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť,

Patríme k popredným poskytovateľom komplexných služieb v oblasti bezpečnosti práce (BOZP) a požiarnej ochrany. Na trhu pôsobíme od roku 1997. Odvtedy stále rastieme a rozširujeme portfólio našich služieb.

Komplexné služby v oblastiach bezpečnosti pri práci (BOZP), ochrany pred požiarmi (OPP) a pracovnej zdravotnej služby poskytujeme v rámci celej SR prostredníctvom našich pobočiek v Bratislave, v Banskej Bystrici, v Považskej Bystrici, v Žiline, v Ružomberku a v Košiciach a taktiež z našej centrály, ktorá sídli v Liptovskom Mikuláši.

Aby sme vyhoveli potrebám našich klientov, zastrešujeme komplexné služby – od nalepenia bezpečnostných značení až po právnu ochranu pri vyhrotení nepredvídateľných udalostí (úrazy, pokuty a pod.). Bezpečné a zdravé právne prostredie je jednou z hlavných priorít našich zákazníkov, preto im garantujeme splnenie všetkých zákonných požiadaviek.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2185538  Dátum zverejnenia: 17.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: DOHODOU