Robíš, zarobíš - Nerobíš, nezarobíš (Finančný poradca)

Gajdos Vratislav s.r.o.

Miesto práce
Mostná 62, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už ste aj vy unavení neustále makať, podávať v práci výborné výkony a byť za to stále rovnako ohodnotený??? Keď ste sa našli v týchto slovách, pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom a my sa Vám ozveme naspäť. Na pohovore spolu zistíme,že žiť a zarábať sa dá aj inak a či ste vhodný na túto prácu.

KTO SME A O ČO SA SNAŽÍME ?

Pomáhame ľuďom prijímať správne rozhodnutia o financiách.

NÁPLŇ PRÁCE :

-poskytovanie maximálnej úrovne služieb v rámci všetkých aspektov finančného poradenstva

-zabezpečenie maximálnej popredajnej starostlivosti o klienta

-monitoring trhu,analýza potenciálnych cieľových skupín

-plánovanie a napĺňanie obchodných cieľov

-udržiavanie obchodných kontaktov,starostlivosť o kľúčových zákazníkov

-zodpovedanie za dosahované obchodné výsledky

-FinData špičkový informačný systém

-jedinečný poradenský softvér http://jurajporubcan.sk/wp-content/uploads/2016/02/Elektornicka-analyza- FinMaxPlus.pdf

-vynikajúci informačný portál - môj šanon,kde majú klienti neustály prístup k ich

dokumentom

-analytický tím

-príspevok na motorové vozidlo

-príspevok na mobilný paušál

-zaujímavé a veľmi motivačné finančné ohodnotenie

-možnosť fixného platu + plná výška provízií !!!

-využívanie kancelárskych priestorov

-práca v príjemnom prostredí

-využívanie asistentky na administratívnu činnosti

-samostatné manažovanie si vlastnej práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Budeme od teba chcieť profesionálny prístup, zodpovednosť, ambicióznosť a veľkú
chuť do práce.

www.fincentrum.com

Fincentrum je prvá finančno - sprostredkovateľská spoločnosť zaradená medzi 100 najlepšími firmami v Českej republike.
Viacej na http://top100.fincentrum.com
Fincentrum je víťazom testu finančných sprostredkovateľov, ktorý odvysielala Česká televízia v relácii Černé ovce a taktiež je víťazom magazínu Finančný poradce a ekonomického týždenníku Profit.

Motto: "Na prvom mieste sú pre nás ľudia, to má pre nás tú najväčšiu hodnotu."
ID: 2656101  Dátum zverejnenia: 21.7.2016