Asistent(ka) manažéra v internetovom obchode

Gabriela Vagundová

Miesto práce
Tovarnícka 452, Topoľčany
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
900-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cenotvorba, logistika rozvozov, úprava eshopu, vytváranie ekonomických reportov, evidencia účtovných dokladov pre auditora,...

Zázemie stabilnej spoločnosti, možnosť kreatívneho rozvoja, práca v centre mesta, firemný telefón s platinovým paušálom, firemný notebook

Životopisy zasielajte emailom výhradne v anglickom jazyku s priloženou fotografiou a maturitným vysvedčením, prípadne s vysokoškolským diplomom. Priložiť treba aj motivačný list, prípadne predošlé odporúčania. Vybraní uchádzači postúpia do užšieho výberového kola, kde absolvujú osobný pohovor a test.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, dopravné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - základy
Pokladňa - základy
Strojopis - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert
Microsoft Windows - expert
Corel PHOTO-PAINT - základy
Google Analytics - základy
Microsoft Word - expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť maďarského jazyka veľkou výhodou, príjemné vystupovanie, schopnosť rýchlo sa učiť (latinské názvy rastlín), samostatnosť pri riešení úloh, rýchla korešpondencia v anglickom jazyku

Spoločnosť je zameraná na záhradkárske potreby, okrasné dreviny a realizáciu okrasných záhrad. Najlacnejsiedreviny.sk je špecializovaný záhradkársky obchod (eshop) so širokou ponukou potrieb pre záhradkárov a ľudí, ktorí hľadajú rastliny a okrasné dreviny. Obchod je zameraný na predaj sortimentu, ktorý komplexne vyrieši všetky potreby týkajúce sa záhrady. Obchod sa špecializuje aj na veľkoobchod.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Najlacnejsiedreviny.sk
Tovarnícka 452
95501 Topoľčany

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2814565   Dátum zverejnenia: 16.11.2016