Back office Assistant

Miesto práce
Dúbravská cesta 2, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plynulý chod recepcie
- spracovanie pošty a prepájanie telefonátov (komunikácia aj v AJ)
- prijímanie a uvádzanie návštev, starostlivosť o návštevy
- zodpovednosť za čistotu zasadačiek a kuchynky
- management kalendárov zasadačiek
- sledovanie stavu a objednávanie kancelárskych a hygienických potrieb
- administratívne práce

- práca pre inovatívnu slovenskú firmu zaoberajúcu sa vývojom
- možnosť vzdelávania
- neformálna rodinná atmosféra
- one to one sedenia s anglickými lektormi
- čerstvé ovocie v kuchynke
- teambuildingy
- diners karta s cestovným poistením
- 2 "sick days"
- MS Office na súkromné účely a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- predošlé skúsenosti s obdobnou prácou sú výhodou
- aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- zodpovedný a proaktívny prístup k práci
- príjemné vystupovanie a profesionálny prístup
- ochota, lojalita, komunikatívnosť a spoľahlivosť

Keď pred desiatimi rokmi Igor, Dušan, Ivan a Tomáš prvýkrát dostali nápad využiť geotermálnu energiu, ani náhodou netušili že v roku 2016 budú chystať prvé ostré testy unikátnej technológie na ropnej plošine v Severnom mori.

Jednoducho vtedy iba chceli nezávislý zdroj energie pre technologický inkubátor, ktorý budovali na Záhorí. Vychádzali zo všeobecne známej pravdy, že horných 10 kilometrov zemskej kôry obsahuje nepredstaviteľne veľa tepelnej energie. Iba zlomok percenta jej využitia by znamenal pokrytie energetických potrieb ľudstva na stovky rokov. Každý kilometer hlbšie do Zeme znamená nárast teploty v priemere o 25 až 35 stupňov, takže v hĺbke 6-10 km je už voda dostatočne teplá na to, aby po premene na paru, mohla poháňať turbíny elektrárne.

Ako sa však ku hĺbkovej geotermálnej energii dostať? Podnikateľský duch, zvedavosť a sebadôvera im zavelila preskúmať všetky existujúce možnosti vŕtania. A ukázalo sa, že na svete neexistuje technológia, ktorou by sa za rozumné peniaze dalo do potrebnej hĺbky dostať. Klasickým vŕtaním sa oplatí ísť maximálne do 5 km, hlbšie už každý ďalší kilometer znamená násobky nákladov. Aj preto dnes geotermálnu energiu využívajú iba krajiny, v ktorých sú jej zdroje dostupné relatívne blízko pod povrchom zeme. Napríklad Island, USA, Nový Zéland, Filipíny či Taliansko. Touto energiou vykurujú, vyrábajú elektrickú energiu, vyhrievajú cesty, štadióny, bazény či skleníky. Väčšina ostatných regiónov je však odkázaná na klasické fosílne palivá, ktoré musia byť častokrát dopravované odinakiaľ.

A tak sa na malom Slovensku objavil ambiciózny cieľ s globálnym dosahom. Prelomiť hĺbkovú hranicu, od ktorej je už využitie geotermálnej energie nerentabilné. Po otestovaní viacerých inovatívnych postupov klasické vŕtacie hlavice nahradil vysoko energetický oblúk elektrickej plazmy, ktorý rozruší horninu nie mechanicky, ale teplotou podobnou ako je na povrchu Slnka. A príbeh technologickej revolúcie sa začal...

Dnes sa o prelomovej technológii PLASMABIT diskutuje na najvýznamnejších medzinárodných energetických fórach. Po 8 rokoch výskumu a vývoja s 80-členným tímom vo vlastnom technologickom centre je prototyp otestovaný a pripravený na svoju prvú priemyselnú aplikáciu. Bude ňou ekologické uzatváranie vyčerpaných vrtov, ktorých je na tisíce a pokiaľ sa odborne neuzatvoria, sú veľkou hrozbou znečistenia. Práve toto prvé využitie technológie PLASMABIT bude pohonom na vývoj ďalších aplikácií. Získané finančné prostriedky umožnia ísť ďalej. Ku konečnému cieľu, ktorým sú hĺbkové vrty, ale aj ku aplikáciám technológie pre banský priemysel, razenie tunelov a ďalšie možnosti využitia.

Príbeh vývoja unikátnej technológie PLASMABIT je fascinujúcou ukážkou, čo sa dá dokázať aj vo sfére, ktorá desaťročia odolávala inováciám. Zdravá drzosť, spochybňovanie konzervatívnych právd a postupov, prekvapivé kombinácie a „out of box thinking“ je preto v GA Drilling povinnou pracovnou výbavou.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výskum a vývoj

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesijným životopisom a súhlasom so spracovávaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie zasielajte na hr@gadrilling.com.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. POZOR: Uchádzačov, ktorí nebudú zaradení do užšieho výberu, nebudeme kontaktovať.

Adresa spoločnosti

GA Drilling, a.s.
Vápenka
841 07 Bratislava
www.gadrilling.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Simona Nováková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2713650   Dátum zverejnenia: 16.11.2016