Programátor

GA Drilling, a. s.

Miesto práce
Vápenka 4, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho R&D tímu hľadáme kolegu, ktorý sa bude podieľať na riešeniach komplexných problémov v oblasti elektrotechniky.
Na tejto pozícii očakávame človeka so silným charakterom, ktorý sa naučí aj to, čo my dnes ešte ani nevieme definovať. Človeka s "drajvom", pre ktorého sú nové ciele výzvou a ktorý chce dosahovať pozoruhodné výsledky.
Budeš mať našu silnú podporu a pred sebou obrovskú výzvu byť súčasťou zmeny sveta energie.

Tvojou prácou bude:

• Programovanie riadiacich systémov pre vrtné zariadenia.
• Naplánovanie architektúry riadiaceho systému
• Programovanie mikrokontrolérov pre zber dát
• Zabezpečenie komunikácie viacerých zariadení
• Navrhnúť user-interface pre obsluhu vŕtacieho procesu

• Práca na vývoji unikátnej technológie s celosvetovým dosahom
• Inšpiratívni kolegovia s koncentráciou know-how z mnohých prírodovedných odvetví
• Motivačný odmeňovací systém
• Dotované stravné lístky
• Diners club – súkromná kreditná karta s cestovným poistením
• mnoho ďalších, upresníme na osobnom stretnutí.

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesijným životopisom a súhlasom so spracovávaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie zasielajte na [email protected].

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. POZOR: Uchádzačov, ktorí nebudú zaradení do užšieho výberu, nebudeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Programovanie GUI pod OS Windows (C# alebo podobné), komunikácia s hardware, perifériami a komunikačnými rozhraniami
• Programovanie mikrokontrolérov, ideálne Texas Instruments
• Znalosť regulačných procesov výhodou
• Preukázateľná prax a referencie
• Skúsenosti s komplexnejšími projektami
• Samostatnosť
• Proaktívny a zodpovedný prístup pri riešení úloh a problémov
• Schopnosť analytického myslenia
• flexibilita, kreativita, schopnosť improvizácie

Sme hi-tech spoločnosť, ktorá vyvíja prelomovú technológiu PLASMABIT® pre frézovanie a vŕtanie.
V porovnaní so súčasnými technológiami, využívanými v tejto oblasti, prináša PLASMABIT® výrazné úspory času a nákladov. Otvárame nové a široké možnosti pre oblasť geotermálnej energetiky, ťažby ropy a zemného plynu, ale aj pre iné priemyselné odvetvia.
Sme svetovými priekopníkmi v plazmovom frézovaní – náš tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Overujeme možnosti využitia, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte.
Sme členmi medzinárodných organizácií v oblasti energetiky a ropného priemyslu: Decom North Sea, East of England Energy Group (EEEGR), Energy Industry Council (EIC), European Geohermal Energy Council (EGEC) a European Technology Platform on Sustainable Mineral Resources.
V auguste 2019 sme úspešne podstúpili verifikačný audit spoločnosti FPAL Achilles v oblasti zdravia, bezpečnosti, manažmentu kvality a výcviku spôsobilosti.

Prečítajte si náš príbeh vývoja unikátnej slovenskej technológie, ktorý je fascinujúcou ukážkou, čo sa dá dokázať aj vo sfére, ktorá desaťročia odolávala inováciám.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2619975  Dátum zverejnenia: 9.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou