Teamleader - Elektrotechnik

GA Drilling, a. s.

Miesto práce
Vápenka 4, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Odborné vedenie pracovného tímu v elektrotechnike
• Dodržiavanie termínov a cieľov dohodnutých úloh
• Administrácia (nákupy, legislatívne nároky,...)
• Aktívna spolupráca pri návrhu riešení a tvorbe plánov
• Denná operatíva
• Konzultácie a podpora riešiteľov
• Riešenie problémov zamerané na výsledok
• Reporting

- Príležitosť osobnostného a profesného rozvoja
- Práca v dynamickej firme s kreatívnym kolektívom
- Detailnejšia špecifikácia výhod a zvolené zameranie je predmetom výberového konania

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesijným životopisom a súhlasom so spracovávaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie zasielajte na [email protected].

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. POZOR: Uchádzačov, ktorí nebudú zaradení do užšieho výberu, nebudeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti v riadiacej pozícii
• Prehľad v technickej problematike s dôrazom na elektrotechniku (silový elektronika, priemyselná automatizácia, riadiace obvody a FPGA, dizajn obvodových zapojení)
• Tímový hráč
• Odolnosť voči stresu

Sme hi-tech spoločnosť, ktorá vyvíja prelomovú technológiu PLASMABIT® pre frézovanie a vŕtanie.
V porovnaní so súčasnými technológiami, využívanými v tejto oblasti, prináša PLASMABIT® výrazné úspory času a nákladov. Otvárame nové a široké možnosti pre oblasť geotermálnej energetiky, ťažby ropy a zemného plynu, ale aj pre iné priemyselné odvetvia.
Sme svetovými priekopníkmi v plazmovom frézovaní – náš tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Overujeme možnosti využitia, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte.
Sme členmi medzinárodných organizácií v oblasti energetiky a ropného priemyslu: Decom North Sea, East of England Energy Group (EEEGR), Energy Industry Council (EIC), European Geohermal Energy Council (EGEC) a European Technology Platform on Sustainable Mineral Resources.
V auguste 2019 sme úspešne podstúpili verifikačný audit spoločnosti FPAL Achilles v oblasti zdravia, bezpečnosti, manažmentu kvality a výcviku spôsobilosti.

Prečítajte si náš príbeh vývoja unikátnej slovenskej technológie, ktorý je fascinujúcou ukážkou, čo sa dá dokázať aj vo sfére, ktorá desaťročia odolávala inováciám.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2456705  Dátum zverejnenia: 12.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou