Elektronik/elektrotechnik

GA Drilling, a. s.

Miesto práce
Dúbravská cesta 2, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• analýza požiadaviek na funkciu elektroniky (v komunikácii so
spolupracujúcimi oddeleniami)
• návrh koncepcie a overenie princípov, práca s odbornou
literatúrou
• realizácia prototypu, testovanie v zariadení a optimalizácia
• integrácia do zariadenia (v spolupráci s oddelením konštrukcie)
• komunikácia so zákazníkom a dodávateľmi
• tvorba dokumentácie

• Príležitosť osobnostného a profesného rozvoja
• Práca v dynamickej firme s kreatívnym kolektívom
• Možnosť komunikácie s externými fundovanými partnermi
(univerzity, vedecké inštitúcie)
• Detailnejšia špecifikácia výhod a zvolené zameranie je predmetom
výberového konania

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesijným životopisom a súhlasom so spracovávaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie zasielajte na [email protected].

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. POZOR: Uchádzačov, ktorí nebudú zaradení do užšieho výberu, nebudeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• niekoľkoročné teoretické a praktické skúsenosti s návrhom
obvodov, schéma + layout
• ovládanie analógového a digitálneho spracovania signálu
• ovládanie programovania mikroprocesorov/DSP
• znalosť návrhu FPGA a HDL je výhodou
• znalosť komunikačných obvodov (Ethernet PHY) je výhodou
• prehľad v susedných odboroch (termodynamika, akustika, fyzika)
je výhodou
• elektrotechnická spôsobilosť podľa par. 21

• proaktívny a zodpovedný prístup pri riešení úloh a problémov
• schopnosť analytického myslenia
• flexibilita, kreativita, schopnosť improvizácie
• samostatnosť a tímový duch

Sme hi-tech spoločnosť, ktorá vyvíja prelomovú technológiu PLASMABIT® pre frézovanie a vŕtanie.
V porovnaní so súčasnými technológiami, využívanými v tejto oblasti, prináša PLASMABIT® výrazné úspory času a nákladov. Otvárame nové a široké možnosti pre oblasť geotermálnej energetiky, ťažby ropy a zemného plynu, ale aj pre iné priemyselné odvetvia.
Sme svetovými priekopníkmi v plazmovom frézovaní – náš tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Overujeme možnosti využitia, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte.
Sme členmi medzinárodných organizácií v oblasti energetiky a ropného priemyslu: Decom North Sea, East of England Energy Group (EEEGR), Energy Industry Council (EIC), European Geohermal Energy Council (EGEC) a European Technology Platform on Sustainable Mineral Resources.
V auguste 2019 sme úspešne podstúpili verifikačný audit spoločnosti FPAL Achilles v oblasti zdravia, bezpečnosti, manažmentu kvality a výcviku spôsobilosti.

Prečítajte si náš príbeh vývoja unikátnej slovenskej technológie, ktorý je fascinujúcou ukážkou, čo sa dá dokázať aj vo sfére, ktorá desaťročia odolávala inováciám.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1986686  Dátum zverejnenia: 21.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou