Bezpečnostný pracovník s angličtinou, BA - náborový bonus

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
od 4,10 do 5,63 €/ hod brutto v závislosti od jazykovej úrovne zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme profesionálnych a zodpovedných bezpečnostných pracovníkov, ktorí budú mať za úlohu ochranu objektu nášho zahraničného klienta.
Čo bude ich úlohou počas denných a nočných zmien?
- stráženie priestorov
- kontrola osôb a vozidiel
-komunikácia s bezpečnostným manažmentom

- ľudský a korektný prístup
- náborový bonus vo výške 100 € (za absolvovanie vstupného školenia)
- nadštandardné finančné ohodnotenie v závislosti od úrovne znalosti anglického jazyka
- možnosť zvolenia si systému odpracovania zmien, t.z. v prípade potreby je možnosť pracovať iba nočné, resp. denné zmeny a pod.

Hľadáme ľudí, ktorí k práci pristupujú profesionálne a zodpovedne.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Bližšie informácie vám v prípade seriózneho záujmu radi poskytneme priamo v sídle našej spoločnosti po dohodnutí si stretnutia. Umožňujeme prácu aj na čiastočný pracovný úväzok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- preukaz odbornej spôsobilosti SBS - NUTNÁ PODMIENKA
- občianska a trestná bezúhonnosť - čistý odpis registra trestov - NUTNÁ PODMIENKA
- zdravotná spôsobilosť
- znalosť anglického jazyka
- zodpovedný a profesionálny prístup

Skupina G4S patrí k svetovej špičke v poskytovaní bezpečnostných riešení. Na Slovensku sa spoločnosť G4S zameriava predovšetkým na poskytovanie bezpečnostných služieb v oblasti ochrany majetku a osôb, fyzickej ochrany a služieb spojených s požiarnou ochranou. Našou prioritou je spokojnosť klienta a zamestnancov G4S.
Všetky naše záväzky voči zamestnancom si plníme načas a podľa platnej legislatívy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

G4S
Višňová 16
831 01 Bratislava 37

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 2612554   Dátum zverejnenia: 28.3.2017