Bezpečnostný pracovník - Bratislava - Petržalka

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
3,20 € /hod + preferenčný príplatok + všetky zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-hľadáme bezpečnostého pracovníka pre zahraničného klienta v Bratislave, Petržalke,
-pracovná doba: pracovné dni 1 pracovník 06:00 - 14:00, 1 pracovník od 13:00 - 21:00
- základná znalosť anglického jazyka potrebná,
- požadujeme kultivované, slušné vystupovanie
- monitorovanie vstupu a pohybu osôb v chránených priestoroch
- fyzická kontrola budovy a kontrola zabezpečovacích systémov
- evidencia vstupných a zamestnaneckých kariet

- mzda btto 4,20 €/hod (základ 3,20 €+ príplatok 1,00 €)
- všetky zákonné príplatky vyplácané vo výplatnej páske,
- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- pravidelný stabilný príjem
- mzda posielaná na účet vždy do 10.dňa nasl. mesiaca
- stravné lístky za každú odpracovanú službu

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Info: vedúci objektu : 0917 166 193
personálne: 02 59425 168

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz odbornej spôsobilosti SBS - NUTNÁ PODMIENKA,
- ovládanie anglického jazyka - aspoň základná znalosť je NUTNÁ podmienka,
- občianska a trestná bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť
- chuť pracovať

Spoločnosť G4S, ktorá je súčasťou skupiny Allied Universal Group, je najväčšou svetovou spoločnosťou v oblasti integrovaných bezpečnostných riešení s približne 800 000 zamestnancami. Na Slovensku sme jednou z popredných bezpečnostných spoločností s približne 350 zamestnancami. Naše široké portfólio v oblasti bezpečnostných technológií (Poplašné, prístupové a požiarne systémy), bezpečnostné technológie (bezpečnostný softvér a analýza údajov) v kombinácii so silným zastúpením bezpečnostných pracovníkov na Slovensku nám umožňuje vyvinúť pre našich zákazníkov najlepšie možné a nákladovo najefektívnejšie bezpečnostné riešenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2304001  Dátum zverejnenia: 2.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,20 € /hod + preferenčný príplatok + všetky zákonné príplatky