Prepravca finančnej hotovosti a dotácia bankomatov, Bratislava

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
cca 600 EUR (NETTO) na výplatnej páske

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava finančnej hotovosti a cenín
- dotácia, servis a dohľad nad bankomatmi
- ďalšie činnosti súvisiace s prepravou finančných hotovostí

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Materiály neúspešných kandidátov budú po ukončení výberového konania zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- preukaz odbornej spôsobilosti v zmysle zákona o SBS
- prax vo výkone fyzickej ochrany minimálne 2 roky
- zbrojný preukaz
- VP sk. B - nutný, sk. C - výhodou
- občianska a trestná bezúhonnosť

Skupina G4S patrí k svetovej špičke v poskytovaní bezpečnostných riešení. Na Slovensku sa spoločnosť G4S zameriava predovšetkým na poskytovanie bezpečnostných služieb v oblasti ochrany majetku a osôb, fyzickej ochrany a služieb spojených s požiarnou ochranou. Našou prioritou je spokojnosť klienta a zamestnancov G4S.
Všetky naše záväzky voči zamestnancom si plníme načas a podľa platnej legislatívy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

G4S
Višňová 16
831 01 Bratislava 37
ID: 1270116   Dátum zverejnenia: 5.6.2012