Prepravca finančnej hotovosti a dotácia bankomatov, Bratislava

G4S Technology Solutions (SK),s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): cca 600 EUR (NETTO) na výplatnej páske
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- preprava finančnej hotovosti a cenín
- dotácia, servis a dohľad nad bankomatmi
- ďalšie činnosti súvisiace s prepravou finančných hotovostí
Iné výhody
- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Počet rokov praxe:
2
- preukaz odbornej spôsobilosti v zmysle zákona o SBS
- prax vo výkone fyzickej ochrany minimálne 2 roky
- zbrojný preukaz
- VP sk. B - nutný, sk. C - výhodou
- občianska a trestná bezúhonnosť

Spoločnosť G4S je najväčšia spoločnosť v oblasti poskytovania bezpečnostných služieb a bezpečnostných riešení v rámci celého územia Slovenskej republiky. G4S je dcérskou spoločnosťou najväčšieho poskytovateľa bezpečnostných služieb vo svete, spoločnosti G4S.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné neuvedené oblasti
Informácie o výberovom konaní
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Materiály neúspešných kandidátov budú po ukončení výberového konania zlikvidované.
Adresa spoločnosti
G4S
Višňová 16 Zobraziť na mape
831 01 Bratislava 37
ID: 1270116   Dátum zverejnenia: 5.6.2012
Lokalita: Bratislava
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke