Člen zásahovej skupiny

G1 MONITOR, s.r.o.

Miesto práce
Jesenského 12, Košice
Termín nástupu
13.11.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola chránených objektov na pokyn dispečera PCO s prípadným zásahom voči narušiteľovi, prevozy hotovosti.

Výhodné platové podmienky, výcvikový program, tréningový program

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí spĺňajú zadané podmienky, za zasielanie životopisov na kontaktnú emailovú adresu, k osobnému pohovoru budú oslovení vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požadujeme min. 3 roky bezpečnostnej praxe, preukaz odbornej spôsobilosti, zbrojný preukaz, fyzickú zdatnosť, ochotu a vôľu na sebe pracovať, trvalý pobyt Košice, Košice - okolie

Súkromná bezpečnostná služba s celoslovenskou pôsobnosťou a 30 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2162944  Dátum zverejnenia: 25.10.2016