Obchodno - marketingová asistentka

G R A D A Slovakia s.r.o. - vydavateľstvo odbornej literatúry a beletrie

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat + provízna zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkmi a vybavovanie objednávok
- predaj a konzultačné služby v reprezentačnej predajni a na predajných akciách
- asistentské práce pre obchodných zástupcov
- spolupráca pri príprave, realizácii a kontrole reklamných kampaní
- komunikácia a spolupráca s médiami
- spolupráca na príprave a kontrole katalógov
- monitoring, spracovanie a archivácia mediálnych výstupov
- vybavovanie korešpondencie, spolupráca pri vypracovávaní hlásení a štatistík
- evidencia a spracovanie databázy klientov a produktov vo firemnom systéme
- komunikácia s materskou spoločnosťou a zavádzanie mediálnej a komunikačnej
stratégie spoločnosti do praxe

- zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti
- zamestnanecké zľavy
- možnosť aktívneho sebavzdelávania

Svoje žiadosti spolu so životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na doleuvedenú mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prezentačné a organizačné schopnosti
- samostatnosť a komunikatívnosť
- dynamická a flexibilná osobnosť

GRADA Slovakia s.r.o. je slovenskou pobočkou najväčšieho vydavateľstva odbornej literatúry GRADA Publishing, a.s. pôsobiaceho od roku 1991 v Českej republike. Svojou knižnou ponukou pokrýva široké spektrum odbornej literatúry z najrôznejších oblastí ľudskej činnosti. V posledných rokoch svoju produkciu rozšírila o beletriu a detskú literatúru.
ID: 283502  Dátum zverejnenia: 26.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat + provízna zložka