Praktický lékař pro dospělé

G.O.T. Consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významné nestátní zdravotnické zařízení a předního poskytovatele léčebně preventivní péče, hledáme praktické lékaře pro dospělé. Možnost výkonu práce na pracovištích v Praze a Kladně.
Délka praxe nerozhoduje. Práce je vhodná pro mladé lékaře bezprostředně po atestaci, vysoký pracovní komfort však může vyhovovat i lékařům v důchodovém věku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* práci na plný nebo zkrácený úvazek v hlavním pracovním poměru s dlouhodobou perspektivou;
* nadstandardní pracovní podmínky;
* velmi kvalitní materiálně technické zázemí;
* nadprůměrné finanční ohodnocení;
* podporu dalšího vzdělávání;
* atraktivní bonusové schéma.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Nestátní zdravotnické zařízení a přední poskytovatel léčebně preventivní péče v ČR

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

praktické lékařství/ pracovní lékařství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Náš ideální kandidát:
* je atestovaný praktický lékař nebo lékař se specializací v oboru pracovního lékařství;
* má oprávnění k samostatnému výkonu práce v ČR.

Výhodou je znalost anglického jazyka, popř. dalších cizích jazyků.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně poradenská společnost zabývající se rozvojem managementu a náborem zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2661138  Dátum zverejnenia: 25.7.2016