Administratívny pracovník recepcie v personálnej agentúre - znalosť francúzskeho jazyka nutná!

G & M in motion, s.r.o.

Miesto práce
Mlynská 27, 040 01 Košice, Košice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
upresnenie platových podmienok na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-administratívne práce na recepcii v personálnej agentúre
-osobná, e-mailová a telefonická komunikácia s uchádzačmi o
zamestnanie, klientmi a rôznymi inštitúciami na Slovensku aj v zahraničí (prevažne francúzskymi)
-aktívna práca na PC (evidencia, prieskumy, analýzy a pod.)
-pravidelný reporting vedeniu spoločnosti

-možnosť dlhodobej spolupráce
-rôzne motivačné príplatky
-zlepšenie jazykových znalostí a rozšírenie si vedomostí v personálnej oblasti
-práca v mladom, dynamickom kolektíve
-príjemné, moderné a technicky dobre vybavené prostredie

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-aktívna znalosť francúzskeho jazyka + anglický jazyk výhodou
-pracovná skúsenosť s obdobnou pozíciou veľkou výhodou
-príjemné a reprezentatívne vystupovanie

Našim prvoradým cieľom je kvalitne a na profesionálnej úrovni poskytovať služby v oblasti ľudských zdrojov, rovnako pre zamestnávateľov, ako i pre záujemcov o zamestnanie.
Dokážeme obsadiť rôzne pracovné pozície od najnižších, až po vrcholový manažment a to vo všetkých odvetviach.

Spoločnosť je držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania s číslom UPS/US1/SSZOSK/ZAM/2021/213 (Povolenie je vydané na dobu neurčitú).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1866433  Dátum zverejnenia: 12.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnenie platových podmienok na pohovore