Trainee s angličtinou

FYSAM Auto Decorative Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Osloboditeľov, Veľký Krtíš
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacKariérny rast na konkrétnu pracovnú pozíciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Absolvent strednej alebo vysokej školy, ktorý má záujem začať pracovať, získať vedomosti, skúsenosti, zručnosti, komunikáciu.
Pracovná pozícia nie je určená len pre absolventov stredných či vysokých škôl, ale aj pre kandidátov, ktorí chcú na sebe pracovať a posúvať sa ďalej.
Je to program predstavujúci odrazový mostík pre začatie kariéry.
Možné uplatnenie: kvalita, výroba, logistika.
Povinný je anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.
Práca na jednozmennú prevádzku.

Hľadáme človeka, ktorý:
• komunikuje anglicky  na pokročilej úrovni - podmienka
• pracuje s excelom, powerpointom aj iným softwarom
• analyzuje dáta
• rozmýšľa logicky, strategicky, s nadhľadom
• rýchlo sa rozhoduje pri často sa meniacich situáciách, pri riešení rôznych problémov
• má vysokú mieru nasadenia, samostatnosti, je odolný voči stresu a má zmysel pre zodpovednosť
• má príjemné vystupovanie a kultivovaný prejav

• Stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
• Možnosť osobného a profesijného rastu
• Vzdelávanie zamestnancov nad rámec
• Služobný mobil
• Služobný notebook
• Home Office - príležitostne
• Stravovanie vo firemnej jedálni (teplé jedlo - na výber 3 druhy)
• Príspevok pri narodení dieťaťa 150 €
• Poistenie proti škodám v zamestnaní pri obsluhe VZV 50%
• Koncoročný bonus
• Referral program

Neváhajte a pošlite životopis! O prácu sa uchádzajú aj kandidáti, ktorí nespĺňajú úplne všetky požiadavky.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- angažovanosť, proaktivita
- pozitívny prístup k práci
- orientácia na prácu v tíme
- flexibilita, presnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť

FYSAM Auto Decorative Slovakia s.r.o. patrí do skupiny Fuyao Europe GmbH Nemecko. Spoločnosť je svetovým dodávateľom exteriérových hliníkových a sklárskych komponentov pre popredných výrobcov automobilov. Z dôvodu konkurencieschopnosti, dostupnosti k obchodným partnerom, sa vedenie spoločnosti rozhodlo situovať nové výrobné kapacity do Veľkého Krtíša. Ponúkame zázemie v rastúcej automotive spoločnosti, prácu v profesionálnom tíme a priestor na sebarealizáciu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4793679  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac