Telephelyvezető

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Maďarsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

TELEPHELYVEZETŐ
Van bármilyen üzleti tevékenységgel kapcsolatos tapasztalata?
Részt vett emberek irányításában és rendelkezik vezetői tapasztalattal is?
Képes inspirálni és tanítani munkatársait?
Napi szinten vezet és szeret utazni?

Csatlakozzon hozzánk és indítsa be nálunk karrierjét.
Ügyfelünk a 21. helyen szerepel a legnagyobb Cseh cégek listáján. Vezető szerepet tölt be az autóipar területén, egész Közép Európában jelen van. E dinamikusan növekvő vállat részére, mely szolgáltatásai javítására törekszik, keresünk magasan motivált, dinamikus, új dolgokra nyitott jelölteket, akik szeretnének részt venni a cég növekedésében.

Amit kínálunk:
- egy sikeres csapat tagjává válni
- kulcs szerepet játszani az adott telephely sikerességének és profitabilitásának elérésében
- kompetencianövelő, személyre szabott oktatások
- céges juttatások

Feladatok:
- a telephely zökkenőmentes működésének biztosítása
- a telephely profitabilitásának megteremtése
- a célértékek meghatározása, kiértékelése és teljesítése
- új értékesítési lehetőségek feltérképezése és gyakorlatba tétele
- innovációk a szolgáltatások területén
- az értékesítési és az ügyfélszolgálati csapat irányítása
- az értékesítő csapat oktatása és szaktudásának fejlesztése
- aktív részvétel a marketing stratégia kialakításában és kiértékelésében

Elvárások
- energikus fellépés
- önálló munkavégzésre képes nagy munkabírású személyiség
- utazási hajlandóság
- dinamizmus és agilitás
- gyors beilleszkedés

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2721892  Dátum zverejnenia: 12.9.2016