Účtovník

Future Brothers s.r.o.

Jókaiho 30, 821 06 Bratislava - mestská časť Podunajské Bis, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy za celú skupinu
- pravidelnú mesačnú uzávierku
- starostlivosť o všetky dokumenty spojené so životným cyklom zamestnanca (pracovné zmluvy, dodatky, návrhy na prijatie, výstupy a všetky spojené zmeny)
- komunikácia a príprava príslušných výkazov pre poisťovne a príslušné úrady (prihlasovanie, odhlasovanie zamestnancov, DDS, dane)
- sledovanie legislatívy a implementácia príslušných zmien
- poskytovanie poradenstva v oblasti pracovno-právnej legislatívy manažmentu i zamestnancom spoločnosti
- komunikácia a príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, DDP.
- evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, zálohy na mzdy, pôžičky, vyúčtovania, exekúcie a pod.).
- zodpovednosť sa správny výpočet miezd, odvodov a priemerov.

- stabilná práca s pravidelným príjmom a v príjemnom pracovnom prostredí
- stabilná, rastúca spoločnosť
- teambuldingové akcie, vianočné večierky ...
- mladý kolektív

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert

Počet rokov praxe

3

- otvorený, priateľský človek
- úprimný, nekonfliktný
- uprednostňujeme uchádzača z Bratislavy
- praktické skúsenosti so mzdovou a personálnou agendou minimálne 2- 3 roky
- znalosť MS Office (Excel, Word)
- samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie, zmysel pre zodpovednosť
- rozvážnosť, lojalita k firme, svedomitosť, precíznosť

Naša spoločnosť sa zaoberá administratívnou podporou, profesionálne riadením projektov a zabezpečuje potrebné právne dokumentácie. Ak potrebujete pomoc, tak ste potom na správnom mieste - my vám pomôžeme!
Outsourcing je vo svete využívaný predovšetkým ako jeden z nástrojov strategického riadenia podniku, menovite ako nástroj optimalizácie spotreby podnikových zdrojov pri orientácii na základné strategické ciele podniku.
Špecifickým rysom outsourcingu je jeho priama väzba na riadiaci, predovšetkým na rozhodovací proces. Z tejto vlastnosti vyplýva jednoznačne potreba maximálnej pozornosti vplyvu outsourcingu na:
• stratégiu a taktiku podnikateľských rozhodovaní,
• spoľahlivosť a operatívnosť riadenia.
Ponúkame široký výber z našich obchodných služieb. Ak je služba pre Vás zaujímavá, neváhajte nás kontaktovať.
- Administratívne služby
- Organizovanie obchodných stretnutí
- Editácia, archivácia a reorganizácia obchodných dokumentov
- Prezentácia v PowerPoint
- Pomoc a informácie
- Služby zákazníkom
ID: 3023819  Dátum zverejnenia: 20.4.2017