Asistentka s Anglickým jazykom

FUTEJ & Partners s.r.o.

Miesto práce
Radlinského 2, 81107 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Advokátska kancelária FUTEJ & Partners, s.r.o. prijme do svojho tímu pracovníčku na pozíciu Asistentka s anglickým jazykom na úrovni fluent.
Náplň práce:
- všetky činnosti súvisiace s plynulým chodom recepcie a sekretariátu
- komunikácia s klientmi a návštevami
- príprava stretnutí (rezervovanie priestorov, privítanie hostí, príprava občerstvenia a prostriedkov na stretnutia)
- komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu
- tlmočenie na stretnutiach
- vypracovanie prekladov textov, dokumentov, emailov podľa požiadaviek nadriadeného a členov tímu
- spracovanie pošty, rôznych evidencií, práca s pokladňou
- preberanie telefonátov, prepájanie telefonátov
- vykonávanie administratívnych prác podľa požiadaviek nadriadeného
- zabezpečovanie služobných ciest do zahraničia (rezervovanie leteniek, ubytovania, príprava programu a stretnutí)

Pracovný čas striedavo medzi 8:30 - 17:00 / 9:00 - 18:00 / 10:00 - 19:30

- podľa dohody na pracovnom pohovore

Tímová tvorivá práca v perspektívnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti. Práca v príjemnom kolektíve.

Prosíme uchádzačov, aby spoločne so žiadosťou o prijatie do zamestnania zaslali svoj štruktúrovaný životopis (v SJ aj v AJ jazyku), motivačný list, súhlas so spracovaním svojich osobných údajov a fotografiu.

Prosíme študentov vysokých škôl, aby sa na túto pracovnú pozíciu nehlásili.

Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť s ponukou účasti vo výberovom konaní iba vybratých uchádzačov.

Podklady prosíme zaslať na emailovú adresu patricia@futej.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.1.2017 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Práca nie je vhodná pre študenta vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka na úrovni B2 / C1 podmienkou
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, ústretovosť, flexibilita
- záujem o dlhodobú a stabilnú prácu,
- vysoká miera zodpovednosti,
- bezúhonnosť,
- mlčanlivosť,
- aktívny prístup k práci
- znalosť iného jazyka výhodou

Advokátska kancelária poskytuje svojim klientom komplexný rozsah právnych služieb najmä v oblasti obchodného, občianskeho, finančného a pracovného práva, poradenstvo v transakciách (fúzie a akvizície), ako aj právne zastúpenie pri sporovej agende.
Advokátska kancelária poskytuje služby právneho poradenstva predovšetkým zahraničným klientom pri ich aktivitách na území Slovenskej republiky, prípadne aj v zahraničí. Sme jedným z vedúcich poskytovateľov právnych služieb kórejským spoločnostiam pôsobiacim na Slovensku. Naše služby poskytujeme na profesionálnej úrovni s dôsledným zohľadňovaním obchodných zámerov našich klientov. Spoločnosť pôsobí na trhu už viac ako 10 rokov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FUTEJ & Partners, s.r.o.
Radlinského 2
81107 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1872614   Dátum zverejnenia: 5.12.2016