Čašník/ čašníčka v kaviarni Yogi´s

Fusion Group s.r.o.

Miesto práce
Yogi´s kaviareň, Avion Shopping Park, Bratislava
Termín nástupu
21.03.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servírovanie nápojov, prezentácia produktov zákazníkom, odporúčania produktov, podpora predaja, udržiavanie chodu kaviarne podľa štandardov Yogi´s, objednávanie a účtovanie hostí, práca s pokladňou, spolupráca s baristom ...

práca v príjemnom a profesionálnom kolektíve, školenia, vzdelávacie aktivity, teambuildingy, čerpanie benefitov zamestnaneckej karty Fusion Group...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, proaktívny a prozákaznícky prístup, ochota ...

Spoločnosť FUSION GROUP | "Vaše miesto zážitkov", je gastronomická skupina, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2013.

Jej portfólio služieb, ktoré ponúka, sa pomerne rýchlo rozrastá. Aktuálne ho tvoria 4 úspešné gastronomické koncepty – THE CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE, kaviarne YOGI´S, Staré Dobré Mexiko, ZaZza – Pizza Bistro.

Úspech našich prevádzok je postavený na kvalite ponúkaných produktov a služieb, ale aj ľudí, ktorých si veľmi opatrne vyberáme a zároveň prácu vážime. Máme záujem zamestnávať dynamických, talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov, ktorým umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Staň sa aj Ty jedným z nás!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Jarková 40
080 01 Prešov
ID: 2981283   Dátum zverejnenia: 20.3.2017