Čašníčka, The Cuba Libre, Bratislava

Fusion Group s.r.o.

Miesto práce
Laurínska 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
800 netto plus benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena nášho The Cuba Libre tímu, ktorý bude dodržiavať jednotné zásady obsluhy so snahou o vysokú úroveň poskytovaných služieb, podávať kvalifikované informácie o ponúkanom sortimente a službách. Zabezpečí správne účtovanie cien podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu a mobilného čašníka s vydaním dokladu.Kontrolovanie stavu zásob. Hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár.Inventarizácia tovaru a materiálu atď.

The Cuba Libre má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozitívom sú komunikatívnosť, zodpovednosť a príjemné vystupovanie.

Spoločnosť FUSION GROUP s.r.o. je gastronomická skupina, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2013. Jej portfólio služieb, ktoré ponúka, sa pomerne rýchlo rozrastá. Aktuálne ho tvoria 4 úspešné gastronomické koncepty – The CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE, kaviarne YOGI´S, Staré Dobré Mexiko, ZaZza – Pizza Bistro. Úspech našich prevádzok je postavený na kvalite ponúkaných produktov a služieb, ale aj ľudí, ktorých si veľmi opatrne vyberáme. Máme záujem zamestnávať dynamických, talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov, ktorým umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Jarková 40
080 01 Prešov
ID: 2684973   Dátum zverejnenia: 10.10.2016