Čašníčka

Fusion Group s. r. o.

Miesto práce
Laurínska 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
október 2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha zákazníkov podľa gastronomických postupov
• dodržiavanie jednotných zásad obsluhy so snahou o vysokú úroveň poskytovaných služieb
• podáva kvalifikované informácie o ponúkanom sortimente a službách, zabezpečuje správne účtovanie cien podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu
• kontroluje stav zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár
• inventarizácia tovaru a materiálu atď.

Práca v atraktívnom prostredí s možnosťou odborného a osobnostného rastu s veľkým dôrazom na firemnú kultúru
Výhodné zľavy z produktov našej spoločnosti
Rozsiahly vzdelávací program
iné.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Máš chuť sa vzdelávať, napredovať, pracovať v jedinečnom koncepte rum and cigár house?
The Cuba Libre Rum and Cigár House Bratislava hľadá práve teba!
Vy chcete, My vieme...spoločne dokážeme viac...

Spoločnosť FUSION GROUP | "Miesto zážitkov" |, je gastronomická skupina, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2013.

Jej portfólio služieb sa pomerne rýchlo rozrastá. Aktuálne ho tvorí 8 úspešných gastronomických konceptov – THE CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE, kaviarne YOGI´S, Staré Dobré Mexiko a La Cubanita | lounge bar, Pilsnerka Novum, NOZU | bistro & coffee, Drink House, Pallavicini Manor.
Úspech našich prevádzok je postavený na kvalite ponúkaných produktov a služieb, ale aj ľudí, ktorých si veľmi opatrne vyberáme a zároveň ich prácu vážime. Máme záujem zamestnávať dynamických, talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov, ktorým umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Staňte sa jedným z nás!
www.fusiongroup.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2242732  Dátum zverejnenia: 3.9.2015