Pracovník v talianskom bistre Funky Fresh

FUNKY FRESH s. r. o.

Miesto práce
Zelená 8, 81101, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
26.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
3€ na hod v cistom,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí na prácu v talianskom bistre v centre mesta. Prevádzka sa nachádza na Zelenej ulici číslo 8. Pracovná doba dohodou. Náplňou práce je obsluha, príprava panini, šalátov, nápojov a výdaj zákazníkovi.Práca s el. pokladnicou.
Ponúkame aj možnosť pracovať vo vybrané dni na základe týždenných rozpisov.
Ponúkame plat 3€ na hodinu v čistom.

Vhodné aj pre študentov vysokých, stredných škôl a absolventov. Práca v centre mesta. Možnosť zdravého stravovania. Internetové pripojenie.

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie sa uskutoční 19-25.09.2016.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, spolahlivosť, dochvíľnosť

Sme spoločnosť založená v roku 2009. Prevádzkujeme talianske bistro v centre starého mesta. Našou prioritou, je poskytnúť zákazníkovi čo najlepší a najrýchlejší servis.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2192193  Dátum zverejnenia: 19.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3€ na hod v cistom,