Pracovník v talianskom bistre Funky Fresh

Funky Fresh s.r.o

Miesto práce
Zelená 8,81101, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
26.09.2016
Ponúkaný plat (brutto)
3€ na hod v cistom,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí na prácu v talianskom bistre v centre mesta. Prevádzka sa nachádza na Zelenej ulici číslo 8. Pracovná doba dohodou. Náplňou práce je obsluha, príprava panini, šalátov, nápojov a výdaj zákazníkovi.Práca s el. pokladnicou.
Ponúkame aj možnosť pracovať vo vybrané dni na základe týždenných rozpisov.
Ponúkame plat 3€ na hodinu v čistom.

Vhodné aj pre študentov vysokých, stredných škôl a absolventov. Práca v centre mesta. Možnosť zdravého stravovania. Internetové pripojenie.

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie sa uskutoční 19-25.09.2016.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, spolahlivosť, dochvíľnosť

Sme spoločnosť založená v roku 2009. Prevádzkujeme talianske bistro v centre starého mesta. Našou prioritou, je poskytnúť zákazníkovi čo najlepší a najrýchlejší servis.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Zelená 8
81101 Bratislava
ID: 2192193   Dátum zverejnenia: 19.9.2016