Logo Fundiland

Čašník

Fundiland

Miesto práce
Budovateľská, Prešov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
4,5 - 6 EUR/hod.Uvadzaná mzda je v čistom, všetko záleži od vašej šikovnosti :)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávať obsluhu zákazníkov v detskom centre
  • Príprava a podávanie nápojov a jedál z nášho menu
  • Vykonávať pokladňové a skladové práce
  • Udržiavanie čistoty a poriadku v priestoroch detského centra
  • Ďalšie úlohy spojené s prevádzkou detského centra

Typický deň na pozícii Čašník:

  • Vykonávanie obsluhy zákazníkov v detskom centre, príprava a podávanie nápojov a jedál, obsluha pokladne, skladovanie tovaru a údržba čistoty priestorov.
  • Komunikácia s kolegami a nadriadenými.

  • Získaj zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Získaj skúsenosti a vzdelanie v oblasti pohostinstva
  • Pracuj v príjemnom kolektíve, ktorý ocení vašu prácu a bude vám pomáhať v profesijnom raste
  • Majte pružný pracovný čas, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám a záujmom
  • Pracujte v modernom a dobre vybavenom prostredí najväčšieho zábavného centra v Prešove

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

  • Dobrá komunikácia s hostami
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Zodpovednosť
  • Flexibilita
  • Schopnosť pracovať pod tlakom
  • Všetko ostatné vás vieme naučiť :)

Sme najväčšie detské interiérové ihrisko v Prešove, ktoré funguje od roku 2017. Naša prevádzka je zamerana na rodiny s deťmi vo veku od 1-12rokov. Nachádzame sa v areáli na Budovateľskej 34.

Kontakt

ID: 4835215  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.