CK TUI ReiseCenter Fun Travel - Predajca zájazdov/leteniek

Profi Golf, s.r.o.

Miesto práce
Poprad, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci – adekvátny výsledkom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj zájazdov touroperátorov skupiny WOT
spracovanie a zasielanie ponúk
práca s rezervačnými systémami CETS, IRIS a iné,
predaj doplnkových služieb CK /golfová škola, poistenie, preprava, parkovacie lístky../,
udržiavanie webových stránok,
aktívna komunikácia s existujúcimi zákazníkmi a oslovovanie/získavanie nových klientov
predkladanie reportov a štatistík,
návrhy na optimalizáciu a zlepšenie chodu spoločnosti.

Ponuka je obsadzovaná pre spoločnosť Fun Travel, s.r.o.
Cestovná kancelária Fun Travel pôsobí na slovenskom trhu od roku 2003. Od Júna 2008 - ako TUI ReiseCenter - ponúka široké portfólio pobytov a zájazdov priamo od známych renomovaných rakúskych a nemeckých tour operátorov skupiny WOT. Maximálna kompetencia vo veciach cestovania, absolútne na zákazníka orientované myslenie a medzičasom všade známy úsmev World of TUI nie je pre všetkých pracovníkov len heslom, ale jednoducho samozrejmosťou.

práca v stabilnej a rozširujúcej sa spoločnosti v spoločensky zaujímavej oblasti podnikania, mladom kolektíve a príjemnom prostredí, možnosť kariérneho rastu, zamestnanecké zľavy a výhody

Hľadáme zodpovednú osobnosť s praktickými skúsenosťami v oblasti cestovného ruchu. Ak máte pocit, že táto výzva je určená práve pre VÁS, pošlite štruktúrovaný životopis na [email protected].

Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov zároveň vyjadruje súhlas spoločnosti Fun Travel, s. r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Amadeus - Pokročilý
Galileo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v obore min. 2 roky
- všeobecný prehľad o jednotlivých svetových destináciách
- zručnosť ovládania PC
- asertívne správanie
- príjemné vystupovanie
- snahu o neustále sa vzdelávanie a zdokonaľovanie
- ochota cestovať
- vysoké pracovné nasadenie
- nemecký jazyk podmienka
- anglický jazyk

Spoločnosť Profi Golf patrí medzi lídrov v poskytovaní komplexných služieb milovníkom golfu na Slovensku. Vysoká kvalita služieb a profesionálny prístup k zákazníkom sú základné hodnoty, ktorými sa firma riadi už viac ako 10 rokov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1041423  Dátum zverejnenia: 24.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci – adekvátny výsledkom