Marketingový specialista v oblasti prodeje dojicí a chladicí technologie

Fullwood Packo CS s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Jihomoravský kraj, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
1.6.2014
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc, základní mzda plus provize z prodeje

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

vytváření marketingu na zvýšení prodeje dojicí a chladicí technologie,
získávání nových zákazníku v oblasti, posilování značky Fullwood na trhu v ČR a SR.
získávání referencí z trhu a péče o www stránky firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

práce v zavedené mezinárodní společnosti, možnost samostatné práce na trhu, možnost dalšího studia v oboru,
služební automobil, telefon, computer , odměny na základě pracovního výsledku

Informace o náboru

váši žádost, profesní životopis a fotografii posílejte na emailovou adresu [email protected]

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

obchod, marketing, chov skotu

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

na tuto pozici hledáme komunikativního pracovníka se znalostmi problematiky zemědělství a chovu skotu, který se umí samostatně rozhodovat, má organizační schopnosti, zkušenosti s obchodní činností a marketingem, umí doložit výsledky své práce .

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní společnost s hlavním sídlem v UK zabívající se prodejem a servisem dojicích a chladicích technologií, dále dodávkami staveb pro chov skotu v ČR a SR.
Firma s tradicí 229 let.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1716340  Dátum zverejnenia: 16.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 40000 Kč/měsíc, základní mzda plus provize z prodeje