Logo FullHouse Architecture, s.r.o.

Architekt / Projektant

FullHouse Architecture, s.r.o.

Miesto práce
Radlinského 27, 811 07 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
Dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiacvýška platu závislá od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme šikovného ARCHITEKTA alebo PROJEKTANTA s citom pre detail s ktorým vieme dotiahnuť projekt do úspešnej realizácie.

Náplň práce:

  • navrhovať arch. štúdie, ktoré sú nápadité, ale so zreteľom na detail a trvalú udržateľnosť
  • spracovanie projektov vo všetkých stupňoch ( ŠTÚDIA, DUR, DSP, DRP)
  • prinášať kreatívne nápady s dôrazom na rozpočet klienta a technické prevedenie
  • riešiť technické detaily v koordinácií s autorizovaným architektom, dodávateľmi a profesiami
  • v prípade zamerania architekta na interiéry - spracovanie komplexných návrh
  • spracovanie vizualizácií, portfólia

- výška platu sa odvíja od skúseností a šikovnosti / odmeny za výkon /

- skúsený tím architektov s dlhoročnou praxou

- školenia a technická podpora

- sebarealizácia a kariérny rast

- 4-6 dní v mesiaci homeoffice po zaučení a dosahovaní výsledkov

- platená dovolenka a sickdays

Podmienkou účasti na výberovom konaní je zaslanie životopisu spolu s portfóliom prác na email - [email protected] . Kontaktovaní budú vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra, Pozemné staviteľstvo, Nosné konštrukcie

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
Adobe InDesign - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

architekt alebo projektant

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- KREATIVITA, CHUŤ UČIŤ SA NOVÉ VECI
- SPOĽAHLIVOSŤ A DÔSLEDNOSŤ
- SAMOSTATNOSŤ A TECHNICKÉ MYSLENIE
- ZODPOVEDNOSŤ A ODOLNOSŤ VOČI STRESU

Architektonické štúdio FullHouse Architecture a jej sesterská realizačná firma MikRo architects, s.r.o. zabezpečuje pre klientov komplexné služby v oblasti architektúry od štúdie až po realizáciu na kľúč v rámci celého Slovenska. Zameriavame sa na dizajn, funkciu a kvalitu detailov.

Viac o nás na www.fharch.eu

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4828835  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac