Operátork/ka výroby v logistickom centre

FT, s.r.o.

Miesto práce
Logistický park Sereď, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
2,1 / hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Balenie kancelárskeho a školského tovaru a balenie komponentov pre nábytkársku výrobu

Ubytovanie ZDARMA ( Diakovce, Penzion Europa ***)
Doprava ZDARMA
Možnosť záloh viac krát do mesiaca.
Možnosť podávania teplej 3 chodovej stravy priamo v penzione ( domáca kuchyňa )
Dochádzkový bonus 30 €

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť poskytuje svojim klientom logistické služby v modernom distribučnom centre kategórie A. Medzi hlavné služby patrí: SKLADOVANIE, MANIPULÁCIA S TOVAROM, PRIEMYSLE...

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Packing

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

šikovnosť, zručnosť, samostatnosť, flexibilita ..

Naša spoločnosť má v databáze okolo 600 záujemcov o zamestnanie z rôznych oblastí.
Našim cieľom je zbaviť zamestnávateľa zátaže :
- s vyhľadávaním a náborom kvalifikovaných kandidátov.
- s vykonávaním výberových konaní.
- s vedením mzdovej agendy a administratívy s tým spojenej.
Registrácia uchádzačov o zamestnanie vykonávame bezplatne.
Zabezpečujeme rozvoz vlastnými dopravnými prostriedkami bezplatne.
VOLAŤ NA 0944 994 993 0944050607 NASTUP IHNED

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1898448  Dátum zverejnenia: 14.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,1 / hodinu