Copywriter

ZaMenej.sk group s.r.o.

FSK s.r.o. Dunajská 4 811 08 Bratislava http://www.zamenej.sk, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Možný hneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- textová príprava ponúk, ktoré sú uverejnené na zľavových portáloch spoločnosti FSK, s.r.o
- kreatívne a inovatívne návrhy na ich kvalitné spracovanie
- príprava sloganov a bannerov na tematické kampane
- v prípade potrebných znalostí možnosť grafickej prípravy ponúk
- práca v systémovom rozhraní spoločnosti

perspektíva mladej a rastúcej spoločnosti
super lokalita v centre Bratislavy (priamo na Kamennom nám.) a naša terasa :)
práca vo veselom tíme mladých ľudí
zaškolenie a zapracovanie
firemné benefity a akcie
nástup možný ihneď

Ponúkame prácu v portáli kolektívneho nakupovania, ktorý tento druh predaja priniesol na Slovensko a stabilne patrí do špičky v tomto segmente.

Viac na:

Ak chceš byť dlhodobo silnou oporou teamu ZaMenej.sk, zašli okrem životopisu aj motivačný list, v ktorom nám dovolíš nahliadnuť do tvojho sveta. Neváhaj o sebe prezradiť všetky zaujímavosti - na nič nezabudni, aby práve ten tvoj motivačný list zaujal natoľko, že ťa hneď voláme na osobné stretnutie. A pracovať u nás môžeš hoci aj od zajtra:o)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Príprava textovej časti ponúk

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Základy

- vynikajúce štylistické schopnosti
- znalosť spisovného slovenského jazyka
- kreatívne a inovatívne myslenie
- flexibilita
- samostatnosť
- tímovosť
- precíznosť
- ochota učiť sa
- znalosť Aj výhodou

68travel - je e-shop a výdajné miesto v centre Bratislavy. Špecializujeme sa na výrobu a predaj stieracích a drevených máp, plus predávame cestovateľské a outdoorové vybavenie pre kliento na Slovensku, ale zároveň aj do celého Sveta.

Zakladáme si predovšetkým na kvalitnej práci, nadštandardnom prístupe k zákazníkom a obchodným partnerom. Rovnako dôležití sú pre nás naši zamestnanci, ktorým sa snažíme vytvárať čo najlepšie pracovné prostredie, v ktorom sa nám o to lepšie potom pracuje :)
ID: 2057547  Dátum zverejnenia: 26.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac