Šikovný a kreatívny obchodný zástupca + manažér obchodného tímu

ZaMenej.sk group s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 4, 811 08 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Možný hneď
Mzdové podmienky (brutto)
plat sa skladá z paušálnej časti a provízie - dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zastupovanie spoločnosti v obchodných záležitostiach (výhodou je, že v tejto pracovnej pozícii zastupuje obchodník dva silné portály, čo znamená aj vyššie provízie)
* starostlivosť o portfólio existujúcich klientov, vyhľadávanie nových
* získavanie nových ponúk
* spolupráca s marketingovým oddelením a oddelením prípravy ponúk
* flexibilné pole pôsobenia (pobyty, tovary, lokálne ponuky, atď.)

* v prípade manažéra obchodného tímu - vedenie skupiny obchodníkov, kontrola nad obchodníckym systémom, reportovanie, hodnotenie výsledkov, motivovanie členov tímu, dohľad nad chodom celého obchodného oddelenia

* super lokalita v centre Bratislavy (priamo na Kamennom nám.) a naša terasa :)
* zaškolenie a zapracovanie
* práca vo veselom tíme mladých ľudí
* perspektíva mladej a rastúcej spoločnosti
* firemné benefity a akcie
* technické vybavenie a podpora
* nástup dohodou (možný ihneď)

Budete pracovať v portáli kolektívneho nakupovania, ktorý tento druh predaja priniesol na Slovensko a stabilne patrí do špičky v tomto segmente.

Viac na:

Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú pre nás z profesného hľadiska zaujímaví. Ďakujeme za pochopenie.

Podmienkou je zaslanie životopisu a motivačného listu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadujeme seriózny prístup, flexibilitu, energiu, fantáziu, kreatívnosť a veľa dobrej nálady.

Prax v oblasti obchodu tohto typu je podmienkou. Predošlá prax v inom portáli kolektívneho nakupovania je výhodou.

V prípade manažéra obchodného tímu vyžadujeme navyše skúsenosť s prácou s ľuďmi z pozície nadriadeného, vodcovské schopnosti a umenie pracovať s ľuďmi :)

68travel - je e-shop a výdajné miesto v centre Bratislavy. Špecializujeme sa na výrobu a predaj stieracích a drevených máp, plus predávame cestovateľské a outdoorové vybavenie pre kliento na Slovensku, ale zároveň aj do celého Sveta.

Zakladáme si predovšetkým na kvalitnej práci, nadštandardnom prístupe k zákazníkom a obchodným partnerom. Rovnako dôležití sú pre nás naši zamestnanci, ktorým sa snažíme vytvárať čo najlepšie pracovné prostredie, v ktorom sa nám o to lepšie potom pracuje :)
ID: 1838511  Dátum zverejnenia: 18.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat sa skladá z paušálnej časti a provízie - dohodou