Grafička/Copywriterka

ZaMenej.sk group s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 4, 811 08 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Možný hneď
700 EUR/mesiac, po skúšobnej dobe prehodnotenie platových podmienok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

grafické spracovanie ponúk
textová príprava ponúk
korektúry a kontrola
práca s PC v internom systéme spoločnosti

perspektíva mladej a rastúcej spoločnosti
super lokalita v centre Bratislavy (priamo na Kamennom nám.) a naša terasa :)
práca vo veselom tíme mladých ľudí
zaškolenie a zapracovanie
firemné benefity a akcie
nástup ihneď

Budete pracovať v portáli kolektívneho nakupovania, ktorý tento druh predaja priniesol na Slovensko a stabilne patrí do špičky v tomto segmente.

Viac na:

Práca je určená pre dlhodobú spoluprácu s možnosťou kariérneho rastu. Podmienka postupu do výberového konania je zaslanie motivačného listu. Pozícia nie je vhodná pre študentov. Prax vítaná. Nástup potrebný ihneď. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú pre nás z profesného hľadiska zaujímaví. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť práce s programom Photoshop
- znalosť grafických formátov
- cit pre detail
- estetické cítenie
- znalosť spisovného slovenského jazyka
- ochota učiť sa
- flexibilita
- samostatnosť
- tímovosť
- precíznosť

Pohovor pozostáva aj z praktickej časti, v ktorej uchádzači ukážu ako vedia pracovať s požadovanými programami a textom.

68travel - je e-shop a výdajné miesto v centre Bratislavy. Špecializujeme sa na výrobu a predaj stieracích a drevených máp, plus predávame cestovateľské a outdoorové vybavenie pre kliento na Slovensku, ale zároveň aj do celého Sveta.

Zakladáme si predovšetkým na kvalitnej práci, nadštandardnom prístupe k zákazníkom a obchodným partnerom. Rovnako dôležití sú pre nás naši zamestnanci, ktorým sa snažíme vytvárať čo najlepšie pracovné prostredie, v ktorom sa nám o to lepšie potom pracuje :)
ID: 1758949  Dátum zverejnenia: 8.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac, po skúšobnej dobe prehodnotenie platových podmienok