Obsluha výrobnej pekárenskej linky

FROST a.s. Prešov

Miesto práce
Petrovanská 34, Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
Od 01.11.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavovanie parametrov výrobnej linky.
Plnenie výrobnej linky cestom.
Dopĺňanie ostatných surovín do cesta.
Obsluhovanie a sledovanie chodu laminátora .
Kontrolovanie cesta .
Manipulovanie so surovinami, polotovarmi, hotovými výrobkami ( balenie ).
Triedenie a príprava surovín.
Ukladanie , odoberanie výrobkov.
Čistenie strojov a zariadení.

ponúkame dlhodobú prácu v stabilnej spoločnosti
motivujúce mzdové ohodnotenie

Práca na zmeny, nevyhnutnou podmienkou prijatia je prax v obore - obsluha strojových zariadení.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú špecifikovaným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

vzťah k technike a technické predpoklady
časová flexibilita
ochota pracovať na zmeny
zodpovednosť
dôslednosť

Prevádzka výroby pekárskych výrobkov a mrazených pekárskych polotovarov so sídlom v Prešove , predstavuje pekárenský závod, ktorý patrí medzi najväčšie a technologicky najvyspelejšie prevádzky v tomto potravinárskom segmente na Slovensku.

Závod je vybavený modernou technológiou pre výrobu pekárskych výrobkov ( croissanty, rôzne druhy pečivá ) a polotovarov ( mrazené polotovary, určené na dopekanie ) s veľkou variabilitou a potenciálom pre inováciu výrobkov.
Produkty sú vyrábané z kvalitných surovín, čím dosahujeme výbornú chuť našich výrobkov, predávajú sa na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, v Českej republike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2274859  Dátum zverejnenia: 5.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou