Servisný technik

Fronius Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, okres Trnava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• opravy / servis zváracích systémov
[Poznámka: V téme sa pri opravách zariadení vymieňajú iba skupiny konštrukčných častí resp. konštrukčné skupiny. Pri opravách horákov prebehne výmena častí, podliehajúcich opotrebovaniu (kontaktná trubka až po teleso horáka) – ak je napr. chybné káblové vedenie prúd-voda, tak sa toto vykoná v TSN.]
• Elektrotechnické uvádzania do prevádzky
• Inštalácia a update softvéru Fronius
• Integrácia systémov Fronius do existujúcich zariadení u zákazníka
• Organizovanie a vykonávanie školení
• Súčinnosť pri prezentáciách s predvádzaním zvárania
• Súčinnosť pri systémových konfiguráciách pri vypracovaní ponuky pre komplexné systémy
• Súčinnosť pri udržiavaní skladových zásob
• Údržba demo-zariadení/prenajatých zariadení
• Služby ohľadom meraní
• Odovzdanie ďalej spätnej väzby z trhového prostredia a od zákazníkov
• Zodpovední za servisné boxy a skladovú zásobu náhradných dielov

V prípade potreby môže servisný technik prevziať úlohy aplikačného technika, za predpokladu, že sú splnené požiadavky

13. plat
mobilný telefón
servisné vozidlo
práca v mladom dynamickom kolektíve
zázemie silnej spoločnosti

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom na doleuvedený kontakt, prípadne poštou.
V prípade nášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti elektrotechniky a elektroniky, slaboprúd

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Oprávnenie vykonávať elektrotechnické opravy
• Ukončené elektrotechnické profesijné vzdelanie (napr. elektromechanik, elektronik, HTBLA = vyššia technická škola)
• Základné znalosti v procesoch zvárania E-ručne, WIG, MIG/MAG
• Technika predaja/komunikačná technika
• Technika pre prezentácie

-výroba a predaj zariadení v oblasti zváracej techniky a elektrotechnických zariadení vrátane prídavných zariadení, príslušenstva a náhradných dielov
-výroba a predaj striedačov pre fotovoltaické elektrárne
- poradenská a konzultačná a servisná činnosť

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2914816  Dátum zverejnenia: 31.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac