Kaderník,kaderníčka

Frisör Klier, s.r.o.

Miesto práce
OC Aupark Piešťany, Hlohovec, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 600 - 1000eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kadernícka, poradenská a predajná činnosť, starostlivosť o salón a zákazníka, právomoci a zodpovednosť, chuť pracovať v kolektíve a hlavne v tomto obore, byť voči mojej práci zodpovedný

zamestnanie na zmluvu - stály pracovný pomer, plat vždy presne a načas , sociálne istoty , významné a bezplatné školenia na Slovensku a možnosť aj v zahraničí , odmeňovanie podľa odpracovaných rokov , rozličné odmeny vo vecnej a finančnej podobe , kariérny postup, spoznanie nových a nekonfliktných ľudí , utuženie kolektívu na rôznych firemných konferenciách a večierkoch spojené so vzdelávaním,

výberové konanie sa vždy robí priamo na salóne s vedúcou po telefonickom rozhovore , dohodne sa termín vyhovujúci obom stranám ,tel.číslo pani Kureková Lenka tel.kontakt 0902 955 239 alebo pani Pučeková Katarína 0902 955223 , prosím hláste sa naozaj tí , ktorí chcete pracovať , v prípade nezodvihnutia telefónu zanechajte správu alebo email na emailovej adrese [email protected], [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kaderníčka, rekvalifikačný kurz v obore kaderníctva

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať , chuť pracovať v kolektíve , príjemné a milé vystupovanie , ľudský prístup k zákazníkovi , byť seriózny a spravodlivý voči sebe samej a aj voči svojej práci , záujem sa školiť a neustále zdokonaľovať vo všetkých kaderníckych smerov

Kaderníctvo Klier -
nemecká medzinárodná kadernícka spoločnosť už 23 rokov pôsobiaca na Slovensku, so serióznym prístupom ku zákazníkovi a zamestnancom , benefitmi pre zamestnancov, jediné kaderníctvo svojho druhu na Slovensku , ktoré poskytuje sociálne istoty.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3124372  Dátum zverejnenia: 18.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600 - 1000eur