Kaderník, kaderníčka

Frisör Klier, s.r.o.

Miesto práce
OC Europa, B.Bystrica, Zvolen, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
550-1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kadernícka a poradenská činnosť , starostlivosť o zákazníka , právomoci a zodpovednosť, chuť pracovať v kolektíve , byť voči svojej práci zodpovedný

zamestnanie na zmluvu - stály pracovný pomer , plat vždy presne a načas , sociálne istoty , významné a bezplatné školenia na Slovensku a možnosť aj v zahraničí , odmeňovanie podľa odpracovaných rokov , rozličné odmeny vo vecnej a finančnej podobe , kariérny postup , spoznanie nových a nekonfliktných ľudí , utuženie kolektívu na rôznych firemných konferenciách a večierkoch spojené so vzdelávaním vo vašom obore

výberové konanie sa vždy robí priamo na prevádzke s vedúcou salóna , treba sa telefonicky spojiť a dohodnúť na danom termíne vyhovujúcom aj vám aj nám(Zvolen Europa- slečna Berkyová Michaela tel.kontakt - 0902955234 , Banská Bystrica Europa, pani Mikušová Dáša tel.kontakt 0902955233) hláste sa tí , ktorí máte vážny a skutočný záujem o prácu , volajte a píšte tí , ktorých práca v tomto obore napĺňa a baví a robia ju s láskou a radosťou...

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kadernícka a predajná činnosť

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné a milé vystupovanie , pozitívny prístup k zákazníkovi , záujem sa školiť a neustále zdokonaľovať vo všetkých kaderníckych smerov, byť seriózny a spravodlivý voči sebe samej(mu) a aj voči svojej práci , hlavne chuť pracovať

Kaderníctvo Klier -
nemecká medzinárodná kadernícka spoločnosť už 23 rokov pôsobiaca na Slovensku, so serióznym prístupom ku zákazníkovi a zamestnancom , benefitmi pre zamestnancov, jediné kaderníctvo svojho druhu na Slovensku , ktoré poskytuje sociálne istoty.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3055888  Dátum zverejnenia: 11.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550-1100