Kaderník,kaderníčka

Frisör Klier, s.r.o.

Miesto práce
OC Danubia, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
550-1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kadernícka a poradenská činnosť, starostlivosť o zákazníka a o salón, právomoci a zodpovednosť, chuť pracovať v kolektíve, byť voči svojej práci zodpovedný

zamestnanie na zmluvu - stály pracovný pomer, plat vždy presne a načas, sociálne istoty, významné a bezplatné školenia na Slovensku a možnosť aj v zahraničí, odmeňovanie podľa odpracovaných rokov, rozličné odmeny vo vecnej a finančnej podobe, kariérny postup, spoznanie nových a nekonfliktných ľudí, utuženie kolektívu na rôznych firemných konferenciách a večierkoch spojených so vzdelávaním vo vašom obore

kontakt - pani Michálková Ivana , tel.kontakt 0902/955 221, email - [email protected], výberové konanie sa robí priamo na salóne s vedúcou alebo oblastnou vedúcou prevádzky po telefonickom spojení a dohovore o termíne vyhovujúcom aj vám, prosím naozaj sa hláste tí , ktorí o prácu máte vážny záujem , ktorých táto práca baví a napĺňa a robíte ju s radosťou

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kaderníčka, rekvalifikačný kurz v obore kaderníctva ,

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať, príjemné a milé vystupovanie, pozitívny prístup k zákazníkovi, záujem sa školiť a neustále zdokonaľovať vo všetkých kaderníckych smeroch, chuť pracovať v kolektíve, byť seriózny a spravodlivý voči sebe samej a aj voči svojej práci

Kaderníctvo Klier -
nemecká medzinárodná kadernícka spoločnosť už 23 rokov pôsobiaca na Slovensku, so serióznym prístupom ku zákazníkovi a zamestnancom , benefitmi pre zamestnancov, jediné kaderníctvo svojho druhu na Slovensku , ktoré poskytuje sociálne istoty.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2986490  Dátum zverejnenia: 24.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550-1100