Kaderník , kaderníčka , vlasový stylista

Frisör Klier, s.r.o.

Miesto práce
OC HYPERNOVA, PREŠOV, Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
550-1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pracovať v známom kaderníctve pôsobiacom už 17 rokov na Slovensku , starostlivosť o salón a zákazníkov , kadernícka a poradenská činnosť , chuť pracovať, pristupovať k svojej práci zodpovedne

zamestnanie na zmluvu - stály pracovný pomer , plat vždy presne a načas , sociálne istoty , rozličné odmeny vo vecnej a finančnej podobe , kariérny postup , významné a bezplatné školenia na Slovensku a možnosť školení aj v zahraničí hradené našou firmou , utuženie kolektívu na rôznych firemných konferenciách a večierkoch spojené so vzdelávaním vo vašom obore

výberové konanie sa uskutoční priamo na salóne v Prešove po telefonickom dohovore s vedúcou prevádzky , kde si určíte termín a sa stretnete. Ponúkame prácu aj v Poprade kde máme dve kaderníctva s tým , že ubytovanie Vám zabezpečí firma kde Vám ho aj uhradíme. Čiže možnosť pracovať v Poprade s tým , že ubytovanie máte zadarmo.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kaderník , kaderníčka , vlasový stylista , rekvalifikačný kurz v obore kaderníctva

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať , chuť pracovať v kolektíve , pristupovať ku svojej práci zodpovedne a seriózne , príjemné a milé vystupovanie , pozitívny prístup k zákazníkom , záujem sa školiť a neustále zdokonaľovať vo všetkých kaderníckych smerov

Kaderníctvo Klier -
nemecká medzinárodná kadernícka spoločnosť už 23 rokov pôsobiaca na Slovensku, so serióznym prístupom ku zákazníkovi a zamestnancom , benefitmi pre zamestnancov, jediné kaderníctvo svojho druhu na Slovensku , ktoré poskytuje sociálne istoty.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2884114  Dátum zverejnenia: 10.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550-1100