Kaderník , kaderníčka

Frisör Klier, s.r.o.

OC Europa, Banská Bystrica, Zvolen, okres Banská Bystrica, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kadernícka a predajná činnosť

sociálne istoty , významné a bezplatné školenia na Slovensku a možnosť školení aj v zahraničí, zamestnanie na stály pracovný pomer, plat vždy presne a načas , utuženie kolektívu na rôznych firemných akciách, možnosť vyhrať za dobre vykonanú prácu rozličné kadernícke pomôcky , odmeny vo vecnej a finančnej podobe , sociálne istoty , spoznávanie nových príjemných a nekonfliktných ľudí , odmeňovanie podľa odpracovaných rokov

Kaderníctvo KLIER - nemecká medzinárodná kadernícka spoločnosť už 16 rokov pôsobiaca na Slovensku , so serióznym a spravodlivým prístupom ku zákazníkovi a benefitmi pre zamestnancov. Najsilnejšia sieť kaderníctiev na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať v kolektíve , príjemné a milé vystupovanie , pozitívny prístup k zákazníkom

Kaderníctvo Klier -
nemecká medzinárodná kadernícka spoločnosť už 23 rokov pôsobiaca na Slovensku, so serióznym prístupom ku zákazníkovi a zamestnancom , benefitmi pre zamestnancov, jediné kaderníctvo svojho druhu na Slovensku , ktoré poskytuje sociálne istoty.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2545071  Dátum zverejnenia: 31.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 1000