Kaderník, kaderníčka

Frisör Klier, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kadernícky salón hľadá šikovné kaderníčky a kaderníkov do zamestnania na stály pracovný pomer a možnosť sa zamestnať aj na dohodu. Nástup ihneď!

Významné a bezplatné školenia na Slovensku a možnosť aj v zahraničí,zamestnanie na stály pracovný pomer,plat vždy presne a načas , utuženie kolektívu na rôznych firemných podujatiach,možnosť vyhrať za dobre vykonanú prácu rôzne kadernícke pomôcky ,rôzne odmeny vo vecnej i finančnej podobe,spoznávanie nových príjemných a nekonfliktných ľudí.

Prosím informujte sa na tel.čísle 0902/955 221 - oblastná vedúca Ivana Michalková počet výberových kôl bude podľa počtu uchádzačov. Prosím volajte a píšte e-mail na jej e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kaderník , kaderníčka

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Príjemné a milé vystupovanie.Spoločná spolupráca , mať svoju prácu rád a robiť ju s láskou a usilovnosťou. Chodiť do práce načas a poctivo bez akýchkoľvek výhrad.Flexibilita a kolektivita v práci je veľmi dôležitá , pretože od toho sa vyvíja celý chod salóna a celý kolektív. Dobrý odborný výkon , kvalita služby , atmosféra v salóne , priateľskí a
upravení zamestnanci , čistota , hygiena , pozitívny postoj k firme a povolaniu je spoločné podieľanie a cieľ k Vášmu úspechu a úspechu našej firmy.

Kaderníctvo Klier -
nemecká medzinárodná kadernícka spoločnosť už 23 rokov pôsobiaca na Slovensku, so serióznym prístupom ku zákazníkovi a zamestnancom , benefitmi pre zamestnancov, jediné kaderníctvo svojho druhu na Slovensku , ktoré poskytuje sociálne istoty.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1818008  Dátum zverejnenia: 8.2.2015