Key account manager, Franchiser

FRISCO, s.r.o.

Nám. Slobody 1185/30, 926 01 Sereď, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného obchodníka, ktorý už nechce pracovať pre niekoho ,ale má záujem si vybudovať vlastný biznis .
Naučíme Vás všetko (aj keď ste robili úplne v inej profesii) o predaji , prenájme nehnuteľností.
Súčasťou našich kancelárií je predaj zájazdov ,dovoleniek. Sme kolektív, bez stresov a neustáleho tlačenia k vyšším obratom spoločnosti.

Náplň práce :
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a komunikácia s klientmi
- obhliadky nehnuteľností a ich fotenie
- umiestnenie na stránku realitnej kancelárie
- sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností
- odkup nehnuteľností
- poradenstvo a podpora pre zákazníkov
- flexibilný pracovný čas

Poďte a s nami a odpadne vám veľa administratívnych úkonov spojených s predajom a prenájmom nehnuteľností. Zabezpečuje kompletnú právnu podporu , poradenstvo . Ponúkame know-how ,ktoré je overené praxou.

U nás nájdete:
- bezplatné školenie /ak začnete seriózne pracovať/ a semináre
- provízia vo výške 75%
- žiadne kupovanie licencie
- nezaväzujeme k nezmyselným pokutám / môžete kedykoľvek odísť
- žiadne predajné limity, ani povinné sedenie v kanceláriách
- inzercia na prvom mieste - ponuky inzerujeme na viac ako 200 weboch

V prípade, že Vás táto pracovná ponuka zaujala a spĺňate požadované kritériá, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť spolu so životopisom na emailovú adresu: [email protected]
Vybraných uchádzačov budeme priebežne kontaktovať a budú pozvaní na výberové konanie. Predpoklad vykonávania prvých osobných pohovorov s vybranými uchádzačmi je v termíne od 1.3.2017. Pozor! Nezabudnite uviesť svoje kontaktné údaje!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Reality ,cestovný ruch

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

2

- chuť vybudovať a prevádzkovať si vlastnú realitnú kanceláriu a cestovnú agentúru
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- tímový hráč
- čistý register trestov

Spoločnosť FRISCO je silná rodinná firma , ktorá rozvíja svoj obchodné aktivity v realitách a cestovnom ruchu na Slovensku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2926282  Dátum zverejnenia: 8.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou