Samostatný Servisný technik - elektro

FRIGO SLOVAKIA s.r.o.

Bratislava, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Košický kraj
Termín nástupu
01.03.2018
spresnenie platobných podmienok pri pohovore na základe prax

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme troch rôznych servisných technikov klimatizačných zariadení pre tri rôzne regióny :

1. pre prácu v BA a blízkom okolí
2. pre prácu (z domu) v TT a TN kraji. Ideálne z okresu Trenčín, Ilava, Nové Mesto ....
3. pre prácu (z domu) na východe BB a západe KE kraja. Ideálne z okresu Lučenec, Poltár, Rožňava, Revúca...

Ide veľmi zaujímavú ale i zodpovednú prácu s možnosťou organizovania si pracovnej doby. Vyžaduje sa samostatnosť, manuálna zručnosť, zodpovednosť, vodičský preukaz "B" a vyhláška. Prax v servisných činnostiach u zákazníka je vítaná.

Práca je zorganizovaná tak že poskytuje dostatok voľna, nerobia sa pres časy, nočné a cez víkend.

Zaškolenie zabezpečíme. V prípade záujmu uvítame ak priložíte fotku.

Stabilná práca a kolektív.
Auto, telefón. Diety. Odmeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, bezúhonnosť, lojalita, manuálna zručnosť.

Práca súvisí s držaním pohotovosti. Cca 5-10x ročne sa vyžaduje sa ochota pracovať i mimo obvyklej pracovnej doby (kompenzované náhradným voľnom)

Spoločnosť založená v roku 1995 sa venuje údržbe a opravám klimatizácie a vzduchotechniky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2434225  Dátum zverejnenia: 16.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: spresnenie platobných podmienok pri pohovore na základe prax