Kuchár

FRIENDS GROUP s.r.o. - penzión Javorina

Miesto práce
Jána Smreka 5, Žilinský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2015
1200 - 1300 EUR/mesiac, plat 900,-€ / mesiac + bonusove finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hlavný kuchar, samostatne pracujúci v penzione.
raňajky, jedlá z ala card, polpenzie

ubytovanie zdarma, strava zdarma, výborný kolektív, špecialne ohodnotenie každý mesiac - finančný bonus

penzion sa nachádza v malebnej obci Čičmany, s výborným , duchom mladým kolektívom.
kuchár by mal byť samostatný , a pracuje na smene s pomocnou silou.
ubytovanie, stravovanie, wellness, či spoločné zamestnanecké akcie zabezpečené- zdarma.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchar

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Friends Group prevádzkuje penzión Javorina v Čičmanoch, ktorý sa orientuje na gastrónomiu, cestovný ruch a ubytovanie. Jeho stránke je: WWW.PENZIONJAVORINA.SK

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2121235  Dátum zverejnenia: 27.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1300 EUR/mesiac, plat 900,-€ / mesiac + bonusove finančné ohodnotenie