Stavebný tesár do Holandska na výstavbu dálnice, dlouhodobě jako kmenový zaměstnanec

FridayEuroTech Beheer BV

Místo práce
Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
okamžitě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

tesařské a betonářské práce při výstabě dlouhého dálničního úseku v
regionu Amsterdam
- montáž a demontáž různých druhů bednění
- Práce s velkoplošným dřevěným a sytémovým bedněním (Peri, Doka)
- možnost vytváření pracovních skupin, kdy je 1-2 dobře anglicky nebo německy hovořící

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavý plat s garancí týdenní výplaty / 40 hod pracovní doba
- dobře placené přesčasy
- ubytování zdarma v pěkných apartmánech/ložnice max. 2 osoby
- dlouhodobý pracovní poměr
- hrazení cestovních nákladů na území Holandska pro všechny cestující
- 25 dní dovolené ročně
- garance týdenní výplaty Vaší mzdy na Váš bankovní účet

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu:
[email protected]

Pokud bude Váš životopis posouzen kladně, budete námi kontaktován telefonicky nebo e-mailem a pozván k ústnímu pohovoru za účelem vstupu do zaměstnání na výše uvedenou pozici.
Pokud od nás neobdržíte do 28.01.15 žádnou zprávu, děkujeme za Váš zájem a za Váš životopis. Bohužel jste v tomto případě nebyl vybrán do dalšího kola výběrového řízení v souvislostí s obsazením aktuálních volných pozic.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

stavební tesař - betonář

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

4

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- několikaletá praxe v oboru stavební tesař nebo betonář
- velmi dobrá znalost několika druhů bednění /klasické dřevěné,
systémové PERI, DOKA/
- znalost angličtiny nebo němčiny na mírně pokročilé úrovni
- motivace a chuť pracovat v zahraničí
- spolehlivost, schopnost týmové práce
- důraz na bezpečnost práce
- řidičský průkaz a automobil výhodou
- VCA certifikát /na přání může být zorganizován/

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nizozemská společnost, s pobočkami v Holandsku, Německu a Belgii, působící od roku 1992 s 1.000 zaměstnanci na evropském trhu v těžkém i lehkém průmyslu. www.fridayeurotech.nl

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1459740  Dátum zverejnenia: 15.12.2014