Category Manager Global Procurement (Direct Material)

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
asap
3 200 EUR/mesiacThe final salary will be negotiated depending on the experience of the candidate. The total Salary package also includes another variable wage component.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Your key duties and responsibilities:

  • develop Category Strategy based on SWOT analyses
  • foster Quality, Service, Price and Technology targets in own Category
  • contribute to Global Procurement Business Plan
  • lead procurement processes, including vendor selection, contract negotiations, and supplier relationship management
  • apply procurement tools in appropriate way
  • stay abreast of industry trends, emerging technologies, and market dynamics
  • foster strong relationships with key vendors and partners

Some of your benefits:

  • working in a global company with a 175- year history
  • attractive and transparent compensation and benefit programs
  • 150€ annual regeneration allowance via cafeteria system
  • Pension savings program
  • development oportunities
  • flexible working time, working from home
  • sick days
  • inclusive allowance scheme including Loyalty bonus, Jubilee bonus, Donating blood bonus and others
  • Referral program

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám svoj životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov.

Ako uchádzačovi o zamestnanie Vám týmto prevádzkovateľ IS - Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o., 916 25 Potvorice 260, IČO: 43883419 oznamuje, že si Vami zaslané dokumenty eviduje v databáze uchádzačov o zamestnanie po dobu 1 roka od konca roka, v ktorom bola prijatá Vaša žiadosť. Po uvedenej lehote budú Vaše osobné údaje mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze.

Vami udelený súhlas môžete kedykoľvek písomne odvolať na adrese [email protected], tel. čísle: 0911/822994 alebo 032 7461313.

Vopred Vám ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Direct procurement

Počet rokov praxe

5

University degree, Technical or Economic field of study or related fields

3 - 5 years of experience in procurement in industry with focus on global markets

strong negotiation skills

familiarity with legal and contractual aspects of procurement

excellent communication and presentation skills

very good English skills, both spoken and writen

willingness and ability to travel for short periods

ability to work in a multicultural environment

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku, ktorý zamestnáva takmer 50 000 zamestnancov po celom svete. Spoločnosť v Potvoriciach je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových a motorových filtrov pre automobilový priemysel ako aj na výrobu priemyselných filtrov (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: 0911822 994, 032/7461 313
E-mail: poslať životopis
ID: 4801150  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac