Manažér pre BOZP a ŽP

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Potvorice 260, 916 26 Potvorice, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Metodicky riadi a koordinuje prípravu, zavádzanie, dodržiavanie a certifikáciu systémov manažérstva životného prostredia a bezpečnosti práce podľa noriem EN ISO 14001, OHSAS 18001
  • Metodicky riadi a koordinuje proces zabezpečovania BOZP, OPP a OŽP. Procesy navrhuje v súlade s LEAN metodikou, mapuje pridanú hodnotu pre interného aj externého zákazníka a odstraňuje procesné plytvania.
  • Kontroluje dodržiavanie právnych predpisov, platných bezpečnostných, technických a hygienických noriem, všeobecne platných a interných predpisov v oblasti BOZP, OPP a OŽP.
  • Komunikuje so štátnymi orgánmi a externými firmami v oblastiach BOZP, OPP a OŽP.
  • Vykonáva funkciu autorizovaného bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany v zmysle platných právnych predpisov slovenskej republiky
  • Krízový manažment: vypracovanie núdzových plánov, ich aktualizácia a organizácia pravidelných školení
  • Vykonáva vstupné a opakované školenia z BOZP a OPP
  • Navrhuje a riadi projekty na zvýšenie BOZP, OPP a OŽP
  • Úzko spolupracuje s ostatnými oddeleniami spoločnosti s ohľadom na splnenie organizačných cieľov
  • Pravidelné monitorovanie a analýza dosiahnutých výsledkov, projektov BOZP a OŽP, identifikácia odchýliek a stanovenie preventívnych opatrení. Dosiahnuté výsledky reportuje v požadovanom termíne a kvalite nadriadenému. V prípade úrazov, zodpovedá za vypracovanie príslušných dokumentov. Analyzuje príčinu vzniku úrazu a stanovuje nápravné a preventívne opatrenia, dohliada na ich implementáciu a preveruje účinnosť.

  • Práca v medzinárodnej spoločnosti so 167 ročnou históriou
  • Atraktívne finančné ohodnotenie
  • Podpora vzdelávania a kariérneho rastu (aj medzinárodne)
  • Podpora darcov krvi, príspevok pri uzavretí manželstva a narodení dieťaťa
  • Pružný pracovný čas
  • Rôzne akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
  • Príspevok na regeneráciu, prenájom telocvične
  • Nadštandardná lekárska prehliadka
  • Narodeninový poukážka
  • Home office
  • Sick days
  • Pravidelný teambuilding

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám poslať CV. Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

bezpečnostný manažment alebo inžinierstvo ŽP

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Odborná spôsobilosť pre výkon činností technika požiarnej ochrany a autorizovaného bezpečnostného technika
  • Interný audítor podľa ISO 14001, STN OHSAS 18001
  • Podrobné znalosti v praktickom zavedení a využití medzinárodných štandardov (EN ISO 9001, EN ISO 14001, OHSAS 18001)
  • Veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti
  • Silná orientácia na cieľ aj proces
  • Chuť neustále sa vzdelávať a prijímať nové výzvy

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku, ktorý zamestnáva takmer 50 000 zamestnancov po celom svete. Spoločnosť v Potvoriciach je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových a motorových filtrov pre automobilový priemysel ako aj na výrobu priemyselných filtrov (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Minďarová
E-mail: poslať životopis
ID: 3137443  Dátum zverejnenia: 20.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa skúseností