Operátor výroby - doprava zdarma

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Potvorice 260, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha poloutomatických zariadení na výrobu filtrov
- merania výrobkov podľa kontrolných plánov
- kontrola výrobkov, triedenie a balenie
- nahlasovanie a odhlasovanie materiálu do terminálu
- nastavenie tlačiarne na popis pásky
- tlač etikiet na výrobky

- stabilné pracovné miesto
- príjemné pracovné prostredie v novovybudovaných priestoroch
- bezplatná doprava Piešťany / Nové Mesto nad Váhom/Vrbové – Potvorice a spať
- cestovný bonus
- transparentné odmeňovanie
- stravné lístky v hodnote 4€
- odmeny za zlepšovancie návrhy, mimoriadne odmeny
- akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite prosím Váš životopis na: michaela.peterkova@freudenberg-filter.com, príp. nás kontaktujte na uvedenom tel. čísle.
Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

- ochota pracovať na 3, príp. na 4 zmeny
- zodpovedný prístup k práci
- manuálna zručnosť

Spoločnosť Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou silného nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku (www.freudenberg.com).
Naša divízia je zameraná je na výrobu rôznych druhov vzduchových filtrov pre automobilový priemysel, vrátane protipeľových a protizápachových (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o.
Potvorice 260
916 26 Potvorice
ID: 2745782   Dátum zverejnenia: 3.11.2016