Nastavovač (zoraďovač) vstrekolisov

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Potvorice 260, 916 25 Potvorice, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● nastavovanie vstrekolisov
● príprava stroja na vstrekovanie (vstrekovacie lisy ENGEL)
● nastavenie parametrov vstrekolisu
● sledovanie a optimalizácia vstrekolisu
● starostlivosť o formy
● práca s technickou dokumentáciou
● odstraňovanie porúch a ich analýza
● starostlivosť o prevádzkyschopnosť daných strojov
● vykonávanie preventívnej údržby

● stabilné pracovné miesto v zahraničnej firme
● motivujúce finančné ohodnotenie
● možnosť osobného a profesného rastu
● bezplatná doprava Piešťany / Nové Mesto nad
Váhom/ Vrbové - Potvorice a späť

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spľňate stanovené požiadavky, zašlite prosím Váš životopis mailom na: [email protected].
Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Počet rokov praxe

3

● ukončené vzdelanie technického zamerania
● prax v odbore
● zodpovedný prístup k práci
● samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail,
precíznosť, flexibilita, rozhodnosť
● schopnosť riešiť technické problémy
● tímová spolupráca
● ochota ďalej sa vzdelávať
● odolnosť voči stresu

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku, ktorý zamestnáva takmer 50 000 zamestnancov po celom svete. Spoločnosť v Potvoriciach je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových a motorových filtrov pre automobilový priemysel ako aj na výrobu priemyselných filtrov (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Minďarová
E-mail: poslať životopis
ID: 1934107  Dátum zverejnenia: 28.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou