Mechanik-nastavovač / Elektrikár / Zoraďovač vstrekolisov

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Potvorice 260, 916 25, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
• nastavovanie a oprava jednoúčelových strojov a zariadení / nastavovanie vstekovacích zariadení
• odstraňovanie porúch a ich analýza
• práca s technickou dokumentáciou
• starostlivosť o prevádzkyschopnosť daných strojov
• vykonávanie preventívnej údržby
• optimalizácia výrobných zariadení

PONÚKAME:
• stabilné pracovné miesto v zahraničnej firme
• motivujúce finančné podmienky
• možnosť osobného a profesného rastu
• bezplatná doprava Piešťany / Nové Mesto nad Váhom – Potvorice a spať

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate kritériá, svoju žiadosť a životopis zašlite na uvedené kontaktné údaje.

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické,elektrotechnické

Prax na pozícii/v oblasti

s nastavovaním, údržbou

Počet rokov praxe

2

  • skúsenosti s údržbou strojov a zariadení
  • čítanie technických výkresov, manuálna zručnosť
  • samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, precíznosť, flexibilita
  • nutnosť ďalej sa vzdelávať, zúčastňovať sa školení
  • odolnosť voči stresu
  • ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku, ktorý zamestnáva takmer 50 000 zamestnancov po celom svete. Spoločnosť v Potvoriciach je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových a motorových filtrov pre automobilový priemysel ako aj na výrobu priemyselných filtrov (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 1523016  Dátum zverejnenia: 9.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou